Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hiperérzékeny vagyok, mit tegyek?

Hiperérzékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta érzékeny vagyok az emberekre, érzéseikre,viselkedésükre. Megérzem az érzéseiket és ha van egy adott helyzet,mindig tudom,hogyan fog alakulni. Van,hogy nem hiszik el,de végül mindig bejön. Olyan is van,hogy bevonzok személyeket, helyzeteket.

Könnyen 'rá tudok hangolódni' az emberekre, sok barátom van és szeretnek is emiatt. De mégis zavar, mert könnyen érzékeny leszek és ugye atvészem a körülöttem lévő hangulatot,ami ha rossz,akkor a semmiért vagyok szomorú vagy ideges. Mit tudnék tenni ez ellen?20l



2016. jún. 25. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
háát az érzékenység nem olyan rossz :3, persze könnyen lehetsz depressziós emiatt, de szerintem csak beszélj többet az érzéseidről :3, ad ki magadból :3
2016. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én KB ugyan ez vagyok. 22/F
2016. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!