Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, nem tudok...

Depressziós vagyok, nem tudok segítséget kérni senkitől. Félek hogy ez egyre rosszabb. Mit tegyek? Találhatok pszihológust titokban?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Légyszives segítsen valaki😥😥😥
2016. jún. 15. 16:32
 2/8 anonim ***** válasza:
dolgozz
2016. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz segítséget kérni, mi korlátozz?
2016. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én magam. Nem merem felhozni a témát senkinél mert félek hogy nem vennék komolyan vagy túl komolyan vennék vagy nem tudom...egyszerűen nem tudok erről beszélni senkinek (írásban is csak idegenekkel)
2016. jún. 15. 16:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam elterelni a figyelmemet mubkával és egyebekkel de ettől csak otthon még fáradtabb voltam és még rosszab volt a helyzet...majdnem minden este álombasírom magam és csomószor nem is tudom miért. Közben a menstruációmmal is problémák vannak, azzal sem tudok mit tenni, lehet hogy minden hormonális alapú. Ez egy ördögi kör amiből nem tudok kijönni, mert mivel nem tudok róla beszélni egyre rosszabb és minél rosszabb annál nehezebb beszélni róla
2016. jún. 15. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a menszeszeddel van gond, meg a hormonoddal, akkor menj el egy magán nőgyógyászhoz előbb! Nekem is van hormon zavarom és az is okozhat depressziót. Előbb nőgyógyászhoz menj, ha nincs semmi bajod szerinte, akkor menj csak el további vizsgálatokra, pajzsmirigy meg egyebek, a nőgyógyász majd elirányít, ha nincs szervi bajod akkor lelki és akkor érdemes pszichológushoz menni szerintem. Hajrá! Ne depizz, keresd meg az okát, tegyél ellene!
2016. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy titokban? A pszichológusok nem adnak ki beteginformációt, úgyhogy tőlük aztán biztosan nem fogja megtudni senki, hogy hozzá mentél...Az, hogy nem vesznek komolyan pedig megint nem reális félelem, ez a munkájuk, már csak azért is komolyan vesznek, mert felkerested őket.
2016. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Jó Lélek Alapítványt ajánlom. Olcsó és magánszerv. Nem derül ki.
2017. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!