Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrián mit csinálnak...

Pszichiátrián mit csinálnak velem ezekkel a betegségekkel?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, szociális fóbia lehetséges, kényszerbetegség már befigyelt, Aspergertől még félek, az is gyanús. (Mondjuk az beb*szna még)

Érdekelne, hogy mit csinálnának, gondolom beszélgetnénk, beszélgetnénk jó sokáig. Be kell avatnom szüleimet az ügybe, vagy anélkül is működik az adminisztráció? Ugye nem kötöznek le egyből, mikor rájönnek, hogy nem vagyok teljesen okés? Tudnak rajtam segíteni? Mi jön inkább szóba, csak dumálgatunk, vagy bogyókat is felírnak? Egy TB-s pszichiátrián (mert ugye egy igazi fizetősre egy felnőttnek sincs pénze, nem ám nekem) hogy működik ez? Kérlek segítsetek!



2016. jún. 27. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Pszichiatrian nincs beszelgetesre ido, gyogyszert irnak. Neked pszichologushoz kellene elsosorban menned, beszelgetni o fog veled. Ha szuksegesnek latja elkuld pszichiaterhez. Akaratod ellenere nem visznek korhazba befekvos kezelesre. Nyugi. Tudnak segiteni!
2016. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:

[link]

Mi lenne, ha kifejtenéd, mi is a problémád. Az a helyzet, hogy az ilyesmin elég gyorsan lehet segíteni drogok nélkül is.

2016. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én voltam pszichiátrián kivizsgáláson, és nem feltétlenül írnak gyógyszert. Én végül nem kaptam, a vizsgálat azért kell, hogy ezt megállapítsák. Mi egy csoportban voltunk, kb. 7-8 fővel és különböző "foglalkozások" voltak, illetve néha vizsgálatok. Senkit nem kötöztek le... :)) Főleg csak dumálgatás volt.
2016. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal rémeket látni (pl linkelt cikk), beszélgetni fognak veled, és ha mindketten úgy látjátok, felírnak neked valamilyen gyógyszert. Amiket leírtál, főként ha csak magadat diagnosztizáltad simán lehet valami szorongásos zavar, arra max szorongásoldót írnak föl, vagy éppen javasolják, hogy keress fel egy pszichológust.
2016. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szorongani nem szorongok, néztem, hogy mik járnak neurózissal, de nekem nincsenek ahhoz hasonló tüneteim.
2016. jún. 27. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mégis miben nyilvánul meg a szociális fóbiád?
2016. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!