Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szólnának ehhez az emberek...

Mit szólnának ehhez az emberek? Szerintetek hihető lenne ha ezt mondaná valaki?

Figyelt kérdés
Segíthetek a nemi erőszak túlélőinek a könyvvel amit írtam. Segít megérteni az előzményeket az elkövető lelki állapotát a lelki ürességen való túllépésben. Új lelket segít építeni. Eltörli az önvádat miszerint hibásak vagyunk. Választ ad az emberi lélek összes mozgatórugóiról. Választ ad mit tegyél hogy ne szenvedj tovább és ha elolvasod sokkal erősebb leszel.

2016. júl. 5. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség...
2016. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a legkönnyebb rávágni mert egy buta lelkileg szegényes személy vagy akinek üres az élete Csaja nincs a mamájával lakik nincs hobbija nem ad az új dolgoknak lehetőséget El van menve a kedve a dolgoktól Irigyeli hogy a másik csinál valamit az életével és ezért írja oda hogy hülyeség Szánalmas vagy
2016. júl. 5. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hasznos könyv lehet !

En is elolvasnam csak hat nekem nincsenek ilyen bajaim ! Szerencsere !

Sok sikert

2016. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok buta, lelkileg szegényes személy, nem üres az életem, csajom ugyan tényleg nincs, de férjem igen, nem lakok a mamámmal, hobbijaim vannak és lefogadom, hogy az új dolgoknak sokkal több lehetőséget adtam már eddig is, mint te valaha is fogsz. Folytathatnám tovább is, te pedig használhatnál mondatvégi írásjeleket, de egyiket sem fogjuk megtenni. Csak annyit írnék még, hogy ugyan mindenki másképp dolgozza fel az ilyen jellegű dolgokat, az erőszakot átélt emberek nagyon kicsi százalékánál érne el bármilyen hatást egy könyv, de bevallom, az első hozzászólásomban tévedtem. Nem hülyeség, nagyon is megérné, kereshetnél vele minimum pár százezret, úgy, hogy valószínűleg fogalmad sincs a témáról. Na de hát így van ezzel pl. sok újságíró, magyar politikus, és még számtalan más ember is, úgyhogy hajrá!
2016. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére még nem votl nemi erőszakban részem, remélem nem is lesz mert az egyik legundorítóbb dolog a világon. De engem rohadtul nem nyugtatna meg ha tudnám, hogy "szegény" nemierőszkaolónak milyen lelki bajai voltak...

Gondolj bele nem csak az hogy megerőszakol, hanem beléd is élvez, betegséget terjeszt, fizikálisan is sérülhetsz ha pl túl durva nem csak lelkileg.

Szerintem más módon kellene segíteni ezeknek a nőknek, illetve olyan szabályokat bevezetni ami csökkentené az erőszakot pl. levágják a farkad stb.

2016. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de egyébként úgy, hogy nem erőszakoltak meg elolvasnám.
2016. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félreértetted. Az elkövető mentegetéséről szó sincs. Csak elengedhetetlen leírni benne milyen, hogy rávílágíthassunk, hogy az egy gyenge valaki akiben dúlnak a feldolgozatlan problémák és nem elég erős a túllépéshez. Nem úgy mint mi. Mert ha túllépünk akkor az elkövető már nem táplálkozhat a lelked szomorúságából amit neked okozott ami az aurádon érződik és a világban van. Akkor visszájára fordul a kocka.
2016. júl. 8. 19:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Sorban a harmadiknak üzenem , hogy nem csak osztom az észt. Én átéltem túléltem és ha ma találkoznánk nem is sejtenéd min mentem keresztül. Menő vagyok, tiszta és élvezem az életet. És ki fogom adatni mert azt akarom hogy mindenki tudja meg hogy nincsenek egyedül az örök szomorú éjszakában az érzelmi megrekedettség bezártságában.
2016. júl. 8. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!