Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy legszívesebben felhasítanám a hasam egy késsel annyira utálom magam?

Figyelt kérdés

Ez mással is így van aki azt mondja, hogy nincs megelégedve magával? Gyakran látom magam előtt a kezem kénytelen vagyok hátratenni mert érzem, hogy nem sokáig bírom és falhoz csapom, vagy valami.

Mintha beletennének annak az embernek a testébe akit a legjobban utálsz.

Gondolj bele. Aki mondjuk szivat téged és keresztbe tesz neked, te pedig utálod aztán egyszercsak a testében kéne élned. Csak az tartana vissza, hogy megöldd, hogy akkor te magad is meghalnál.

XDDD az önygilkosság önvédelem, mert megölöd azt aki meg akar ölni

De nem akarok öngyilkos lenni. Ilyen szempontból szerintem egészséges vagyok

Szóval ez mennyire normális? Van itt olyan aki ezt érzi?



2016. júl. 8. 19:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: mondjuk a másik ember nem mondja, elhallgatja hogy pl. dühös, ingerlékeny, szomorú stb. Megérzed-e? Mit érzel közben?
2016. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sajnálatot ha szomorú. És ha dühös akkor nem tudom...azthiszem akkor félelmet és igyekeznék elmenni a közeléből.
2016. júl. 9. 11:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha Te megérzed más pl. szomorúságát, dühét úgy, hogy ő erről nem beszél neked, akkor gondolod, hogy más nem érzi meg a Te rossz érzéseidet, stresszeidet, feszült hozzáállásodat?
2016. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És én azt honnan tudjam, hogy megérzik-e? Normálisan viselkedem mások előtt és mások is normálisan viselkednek velem. Ilyenből sosem volt probléma
2016. júl. 9. 11:38
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezt érdemes kideríteni. Beszélj a környezeteddel, hogyan látnak téged: boldognak, gondmentesen, feszültnek időnként és mikor, milyen pozitívumokat és negatívumokat látnak benned, hogyan/miből veszik észre, ha gondban vagy stb. Sok-sok mindent lehet így hasznosítani és megtudni magadról.

A visszajelzésekből érdemes levonni a következtetéseket és közben célszerű önismerettel kapcsolatos könyveket is olvasni.

2016. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha Te megérzed más szomorúságát, dühét, azt Te honnan tudod?

Ugyanúgy tudják másik is....

2016. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!