Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El lehet butulni a gyógyszerek...

El lehet butulni a gyógyszerektől? Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Szorongásoldót szedek. Mióta szedem, úgy érzem minden értelmes gondolat eltűnt a fejemből. Egy hosszabb beszélgetésre nem tudok odafigyelni. Koncentrálni nehéz bármire is, hamar elszáll a figyelmem, tanulni szinte képtelenség.

A fél napot átalszom, a maradék időben próbálok olvasni, de 1 oldal után azt sem tudom mi van, filmet nézni is nehéz. Semmihez sincs kedvem és elbutulok.

A lakás csillog-villog, mert takarítás közben nem kell gondolkodni, csak csinálni. Nagyon idegesít a helyzet, a pszichiáter szerint várni kell, akkor jobb lesz.

Rettegek, hogy leépülök agyilag. Elvégeztem egy egyetemet, és oda az egész tudásom, azóta nem is tudtam még egy irodai munkát sem elvégezni, mert megerőltető. Most fizikai munkát keresek. Nem akarom így leélni az életemet.



2016. júl. 9. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ne szedd e gyógyszert, ha nem tetszik a hatása. Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy szedjed.
2016. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, lehet. Szerintem próbálj olyan alternatívát kérni a pszichiáteredtől, ami kevésbé befolyásol mentálisan, vagy a legjobb lenne, ha teljesen leállnál az ilyesféle gyógyszerekkel.
2016. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha nem szedem, akkor hangulatingadozásaim vannak és legszívesebben kinyírnám magam. Az se jó ha szedem, az se ha nem szedem.
2016. júl. 9. 17:20
 4/12 A kérdező kommentje:
És enélkül nem tudnék emberek közé menni :(
2016. júl. 9. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt tudom javasolni, hogy kérj a pszichiátertől más hatóanyagú gyógyszert, és vele konzultálva csökkentsd az adagod a szükséges minimálisra.
2016. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lelki békéd kellene megtalálnod, a problémáid megoldanod és szeretetteljes dolgokkal s célokkal körülvenni magad. Nekem ez a tapasztalatom.

Akkor dobhatnád a gyógyszereket és meggyógyulhatnál anélkül is.

19/F

2016. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez már a sokadik gyógyszer, azt mondta ha várok, ez mindenképpen hatni fog. Ha később sem hat, kérek másikat.


Vannak céljaim, de ilyen állapotban nem tudom megvalósítani őket. Ezért kezdtem pszichológushoz és pszichiáterhez, hogy meggyógyuljak, és normálisan tudjak élni.

2016. júl. 9. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
nem írtad le milyen gyógyszer így tanácsot adni se tudok.
2016. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit szedsz és mennyit? Mióta ?
2016. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Lamolep 3 hónapja + mellé tritticoo 1 hónapja, de van itthon xanax is.

2 hét múlva megyek pszichiáterhez, addig mindenképp szedni kell.

2016. júl. 9. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!