Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bepánikolás a kamionban? Volt...

Bepánikolás a kamionban? Volt már ilyesmi valakinek?

Figyelt kérdés

Szóval kb fél éve kamionozok, de már hónapok óta van egy eléggé fura dolog... este amikor lefekszek aludni a kamionban, behúzom a függönyöket h ne lássanak be stb... azt álmodom hogy kamiont vezetek (más témákban de szinte mindig vezetek), és amikor felébredek próbálom taposni a féket és teljesen bepánikolok hogy úr isten menet közben vagyunk és majdnem letépem már a függönyt hogy megnyugodjak hogy nem, egyhelyben állok, de van hogy sötét van és azt se tudom merre van a függöny és akkor a falat is kaparom kétségbeesetten meg minden :DD


Nappal semmi gond, nyugodt vagyok, pozitív meg boldog meg minden, csak esténként van ez... és semmi olyasmi nem történik, ami kiválthatná ezt az egészet.


Másnak van vagy volt valami hasonló? Ha nem is kamion témában de amúgy...



2016. jún. 25. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki valami nyugtató teát inni....
2016. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hát én nyugodt vagyok all the time :D
2016. jún. 25. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

95 nyarán autókat hordtam Svájcból.Heti 20-25 órát aludtam.Kb október végétől álmodtam mindig,hogy vezetek,és elaludtam.(A svájci utakon rendszerint 3-4-szer elaludtam vezetés közben,de mindig jól,és jókor ébredtem.)

Nekem talpmasszázzsal(akupresszura)szedték rendbe az idegeimet.


Nyilván,a stressz okozza rémálmaidat.Előszöris próbálj rendszeres sporttal,testedzéssel egyensúlyba kerülni.Alkohol,altató,vagy egyéb drog ront az állapotodon.Ne igyál cukros vizeket(Cola,7up,stb),rostos cukorléket(palackozott narancslét,stb.)csak vizet(30kg testsúlyonként 1 liter naponta.Ha pl.90kg vagy 3 liter per nap)

2016. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt hasonló.


Éjjel mentem, elálmosodtam. Mivel időben voltam, ráértem, kiálltam, hogy alszom 2 - 3 órát. Behúztam a függönyt, beállítottam az órát, lefeküdtem, mindjárt el is aludtam.


Azt álmodtam, hogy nem álltam meg hanem elaludtam a volánnál és szinte már hallottam a robajt, ahogy beborulok az árokba és erre ébredtem fel.


Pár perc eltelt mire rájöttem, hogy nincs semmi baj, már vagy két órája alszom a parkolóban.

2016. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!