Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy nyugodjak meg?

Hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Holnap elutazok és nagyon félek az úttól, kb. 10 óra lesz vonattal, sajnos szorongós és pánikbeteg vagyok és már előre rosszul vagyok, gyomorgörcsöm van meg alig bírok enni, pánikrohamokat kapok. De elegem van ebből és le szeretném küzdeni és az utazást sem szeretném kihagyni, mert nem tudom mikor lesz lehetőségem ilyenre legközelebb. Igazából nem is a pánikrohamoktól félek, hanem, hogy mi van, ha a stressz miatt elhányom magam a vonaton, ez a legnagyobb félelmem. Mit tegyek, hogy ez ne következzen be? Hogy nyugodjak meg?
2016. júl. 9. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyira rossz, mert tényleg mindent kipróbáltam, ami eszembe jutott és valamit tuti rosszul csinálok, mert nem segít. Próbáltam légzéssel elmulasztani, relaxáció, zene, figyelemelterelés, séta... nem segítenek, komolyan ezekről is csak a stressz jut eszembe, mert tudom,hogy amiatt csinálom. Röhej
2016. júl. 9. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanulj meg meditalni, es gyakorold minden nap az segit abban hogy jobban tudd kezelni az erzelmeidet.


A szorongas miatt pedig keress fel pszichologust.

2016. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vegyél be utazás előtt és közben szorongásoldót amit felírt neked az orvos.


Milyen gyógyszereket szedsz a pánikbetegségedre és szorongásos panaszaidra amúgy?

2016. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél be egy frontint.

Ha hánynod kéne, ott a retyó, buszon sokkal rosszabb a helyzet.

Foglald le magad erős szellemi koncentrációt igénylő dologgal (pl logikai játék), vagy beszélgess valakivel.

2016. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!