Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ideje feladni, s meghalni?

Ideje feladni, s meghalni?

Figyelt kérdés
Lehetne szarabb is, de épp elėg volt. Szeretnék tompa lenni, elegem van már az agyamból, az érzelmekből, a fájdalomból, a magányból. Lépcsőfokok, már mind megvolt, közeleg az utolsó. Talán segítségséget kellene kérnem, de annyira érzem hogy felesleges. Csak múljon az idő, hadd aludjak.

2016. júl. 9. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ha meghalsz, a vegtelensegig is aludhatsz, ez nem annyira jo opcio. itt vagy, ebbol kellene valamit kihozni. ha szeretnel, irj privatot, probaljuk meg kibogozni. :)
2016. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Írass ki nyugtatókat és élj vidáman, sodródj az árral amíg élvezed, utána adagold túl.
2016. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Ne halj meg korán, úgyis jön az majd magától. Annyi jó van az életben, keresd meg ami téged örömhöz juttat.

Nagyapám pont láttam meghalni, az ágya mellett ültem. Tudta, hogy jön, de nagyon meglepődött, mikor megérkezett, láttam rajta nem örült neki.

2016. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Blablabal...nyif nyaf nyef
2016. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Én fejbeb*szhatlak,ha tompa szeretnél lenni.
2016. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
És pontosan most mi is a kérdésed? Mert tudod semmi támpontot nem adtál. Az egy dolog, hogy az "ideje feladni" után ott a kérdőjel, de semmi érdemlegeset nem írtál le, miért érzed ezt, stb. Mintha egy béna dalszöveg vagy költemény lenne amit leírtál. Most mi próbáljuk meg kitalálni, hogy te pontosan mire is gondolsz?
2016. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem opció a feladás.
2016. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!