Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Életcélok és melankólikus...

Életcélok és melankólikus hangulattal mi értelme az életnek 30 után?

Figyelt kérdés
Nah erre válaszoljon nekem valaki! Amikor nem bízol meg emberekben már és úgy igazán kedved sincs hozzájuk. Új dolgoknak amire vágysz, mondjuk megszerzed, de az is csak rövid időre dob fel. Igazán nem tudok semminek sem örülni, csak kis időkre dobódok fel, aztán megint csak úgy vagyok mint egy darab krumpli, ami csak rohad a sarokban. Kitalálok valamit hogy mit csinálok, lelkesen belekezdek, aztán azon veszem észre magam, hogy azon tűnődök, hogy ennek sincs semmi értelme. Hogy lehet ezen változtatni? Hová lett a régi lelkesedés?

2016. júl. 13. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
No lám, felteltél a világgal. Akkor most jöhet a belső felfedezés, mert úgy látom eddig csak külső dolgokban kerested a "megváltást".
2016. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Kérlek, fordulj pszichológushoz. Éreztem magam én is így és nagyon sokat segített rajtam. Bp-i vagy?
2016. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bp-i vagyo, igen. És ott nem érezted, hogy minek vagy ott? Hogy az is csak egy felesleges dolog? A full negatívumhoz hogy áll hozzá egy pszichológus?
2016. júl. 14. 10:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Rendbe fog tenni a pszichológus is, de én inkább keresnék pszichiátert, aki mellesleg terapeuta is. Ír fel gyógyszert, emellett megkezdi a terápiát, és kb 1 hónap után már érezni fogod hogy változás van. A "belső felfedezés" a terápia célja, egy jó terapeuta olyan kérdéseket tesz fel hogy magad is csodálkozol a válaszaidon. Idővel a gyógyszert elhagyhatod, az életed meg a helyre kerül.
2016. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem éreztem feleslegesnek, nekem rengeteget segített. Ha gondolod, privátban elküldöm az elérhetőségeit.
2016. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem. Pszichiáter, gyógyszer minek kéne? Nincs testi tünetem, csak hangulatom trotty.


Nagyon drága akihez jársz utolsó hozzászóló? Ha nem vészes az ára vagy tb-s akkor írd meg, köszi!

2016. júl. 14. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:

ajj istenem ez a panaszkodás nagyon idegesítő. Menj el dolgozni, beszélgess barátokkal vagy találj ki valamit mert NEM NORMÁLIS HOGY 30 ÉVESEN VILÁGFÁJDALMAD VAN. Hát összeszrom magam hogy ilyen emberek panaszkodnak miközben nekem sokkal nagyobb problémáim vannak. Kevert szorongásos-depresszív zavar ezen felül organikus bipoláris zavar fejsérüléstől prefrontál lebeny károsodás soroljam még??!! Addig ne panaszkodj amíg nálad sokkal rosszabb sorban élő emberek tengetik a napjaikat betegen elesetten és másokra rászorulva.


Elhiszem hogy rossz kedved van meg nem vagy lelkes ez időnként mindenkivel előfordul. DE MENJ EL ORVOSHOZ KÖNYÖRGÖM NE ITT PANASZKODJ!!!!!

2016. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó hozzászoló! Mi a jó istent tudsz te rólam? Mi tdsz az én életemről? Honnan tudod hogy dolgozom e vagy sem? Hogy hány barátom van? Hogy mit csinálok? Hogy mi nyomja az én lelkemet? Azért mert te így jártál az nem azt jelenti hogy csak neked van problémád, mindenkinek van problémája. Mi a jó édes anyá.dat kötöszködsz és szólsz bele olyanba amiről fin.god nincs? Húzzál innen a fra.ncba és kötöszködj mással, nekem ku.rvára nem hiányzól főleg most nem. Szia!
2016. júl. 14. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!