Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy térjek vissza a földre?...

Hogy térjek vissza a földre? Lehet szó skizofréniáról?

Figyelt kérdés
Pár hónapja lementem discoba és bedobtam egy ekit.(Ecstasy)tök jol voltam, jött a boldogsag pörgés flessek amik ilyenkor szoktak aztán lényegtelen hogy mi miatt nagyon szar kedvem lett, kimentem a diszkobol mert gyengenek és szarnak éreztem magam és ugy gondtoltam ezt majd kihasznaljak elkezdenek lökdösni.Mikor kint voltam rám jöttek olyan gondolatok amik nem tetszettek és ezért elkezdtem hangokat kiadni hogy "cöh" "áh" annak celjabol hogy biztonyitsam hogy nem tetszem magamnak vagy hogy nem is igy gondolom ,mivel bevoltam cuccolva igy elesebben halottam magam és eszrevettem hogy hat ez igy nem okes,elkezdtem gondolkodni elindult egy ilyen folyamat,elgondolkoztam hogy mi miatt van éreztem hogy nyomom a talajt minden olyan igazinak tűnt éreztem hogy ember vagyok.Aztán miután hazaértem elaludtam reggel ugyanolyan volt minden.Mindig is fura voltam hülyeségeket beszéltem, igazabol 13-14 éves koromban kezdődtek a lelki bajaim, mindig furán kezeltek a barátaim is mintha óvtak volna és még most is.Anyukám nagyon kis esetlen, butus, könnyen befolyásolható, kiskorában meghaltak a szulei ,egész életében szenved, apám egy felelőtlen sz*r.Leszart minket a 2 noveremmel.Tavaly tavaszatol tavaly novemberig füveztem és szétbaszta a gondolkodasom össze-visszagondolkozok minden nem létező hulyesegekről azt hiszem hogy ellopjak a gondolataimat meg hogy kihallatszódnak a fejemből.Mindig mintha tudnák hogy miken gondolkoztam iskola elotti ejjel, meg mit almodtam.
2016. júl. 19. 03:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy skizofréniás vagy-e,viszont a skizofréniát kiválthatják környezeti okok,kábítószerek,de ezt leginkább egy pszichiáter tudná megállapítani.
2016. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy 13-14 éves korban kezdődnek a problémák, és amiket írsz, hogy mások tudják, mit gondolsz meg "ellopják" a gondolataidat, tipikus paranoiás skizofrénekre jellemző tünet. (Amúgy nem tudom, hogy lehet ellopni valaki gondolatait és a gondolatok hogy hallatszódhatnak.) Keress fel egy pszichiátert. Ha kell gyógyszereken kívül segítség, írj privit, nekem sokat segített egy módszer. Ha ez a betegséged, akkor minél előbb kezelni kell, vagy még rosszabb lesz.
2016. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!