Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusok és annak...

Pszichológusok és annak tanulók, mi a véleményetek Bartosról, aki néptanítónak és filózófusnak tartja magát miközben egy alkoholista hajléktalan?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ő lehet még normális? Mi baja van valójában? Mi a véleményetek, hogy egy ilyen ember az aberált dolgait köszemlére teszi ki a youtubon keresztül? Mennyire oké ez és a kiskorúakra ez mennyire nem káros?

2016. júl. 21. 13:33
 1/9 anonim válasza:
76%

Nem hiszem, hogy túl sokan lesznek itt, akik valóban pszichológusok vagy annak tanulnak. Mondani könnyű neten keresztül bármit is. PL ha én azt mondom, hogy annak tanulok, vagy az vagyok, hogy tudod lecsekkolni?


Nem akar szembenézni az igazsággal. Én nem értem, hogy a fiatalok mit esznek benne. Nem vicces, tanulni nem tanulsz belőle, csak egy nagyon durván leépült ember mondja az agyament f@ szságait. Bennem inkább szánalmat kelt, mint bármi mást.


De azért ne legyünk túl ítélkezőek, gondolom ő sem úgy kezdte az életét, hogy ide akar kerülni, ahol van.

2016. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Bartos egy sikeres üzletember.
2016. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem agyament alkoholista,de figyelembe kell venni hogy egy szigorú kommunista családban nőt fel.
2016. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
61%
Tudtommal paranoid skizofrèn.
2016. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen úgy jön le, hogy humor és szórakoztatás a célja, és azzal van a baj, aki ezt komolyan veszi. (Amellett, hogy bizonyos dolgokban, amiket mond, lehetnek igazságok, elgondolkodtató dolgok, de ez a monológos komédia világába simán belefér, pl. Hofi, George Carlin.)
2016. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Ja,lehet tényleg szorakózatás a célja,de vannak dolgok amiben igaza van,viszont szerintem azért ilyen mert egy szigorú kommunista családban nőtt fel,a nagyapja ávós volt,valahol olvastam hogy Bartos fiatalon egyedül járt romániában ahol koldult.
2016. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szigorú komunista családban az emberek koldulnak meg galamb ürüléket, meg szemetet esznek? Vagy egyszerűen nem épelméjűek?
2016. júl. 21. 20:43
 8/9 anonim válasza:

Van egy-két baja az ürgének.

Rendszeresen bélférges, be van gyulladva az ínye állandóan, kőkemény alkoholista, légzőszervi problémái vannak, gyógyszerfüggő, valószínűleg Tourette-szindrómája van, impotens és saját bevallása szerint 28 éves kora óta nem állt fel neki, ki vannak törve az őrlőfogai a sok üveg és tégla evéstől, álmatlanságban szenved, elég brutális dührohamai vannak és még sorolhatnám mennyi minden baja van.

2016. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bartos Csaba István a szabad döntés jogát hirdeti.
2016. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!