Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-osok?

Borderline-osok?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, a következők mindannyiunknak ismerősök lesznek:

veszélyesen intenzív érzések, szerencsekerék típusú hangulatváltozások, emberek folytonos elvesztése, konfliktusok ezrei, rettegés a magánytól, ugyanakkor minden amire vágysz néha csak az, hogy egyedül lehess, kapcsolatok terén folyton nehézségek, aminek az lesz a vége, hogy elhagynak, kísérletek a kín mulasztására, mint pl.: alkohol, nyugtatók, önsebzés stb., szorongás, mint alapérzés, szeretsz drámai lenni, másoktól lopkodsz személyiségjegyeket, minden emberi vélemény összezavar, fogalmad sincs ki vagy, mit akarsz, időszakos nézeteid vannak, amik foolyton váltakoznak, meg nem értettség, lelki vérzékenység, mindenre félelemmel reagálsz, paranoiás vagy olykor, mindig a legrosszabbra gondolsz, ha tegyük fel Facebookon nem ír vissza a szerelmed, vagy az ember, akitől függsz, rögtön arra gondolsz, hogy utál, azért nem ír, valami borzalmasat tettél, megcsal, valakivel épp rajtad röhög, döntéshozatalra abszolút képtelen vagy, minden amit teszel, hirtelen indulatból támadó cselekedet csak, soha nem tudod, mit is érzel pontosan, gyorsan érzel és nagyon, és még sorolhatnám hosszú sorokon keresztül.

Ilyen borderline-osnak lenni. Ha esetleg valaki magára ismert ezekben, nyugodtan írhat, szeretnék sorstársakkal beszélni, mert 5 éve ez a betegség tönkretesz teljesen. Ugye nem vagyok egyedül?



2016. júl. 22. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nap-Körnél van önsegítő csoport, ahol találkozhatsz sorstársakkal.
2016. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, sajnos ez a lehetőség nem elérhető számomra. Messze lakom Budapesttől.
2016. júl. 23. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi nekem is szétbarmolta az életem, egy tartós kapcsolatom se volt mert a lányok menekülnek előlem, nem egy öngyilkossági kísérleten túl vagyok, rendszeresen járok pszichiáterhez:')


Ha gondolod írj, kevés olyan ember van aki megérti ezt a helyzetet.


BPD + pszichotikus depresszió kombós ember.

2016. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!