Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt-e valakinek hasonló...

Volt-e valakinek hasonló tapasztalata, élménye ami segíthet nekem?

Figyelt kérdés

Az éjjel folyamán nem aludtam valami jól, ami annyit fed le, hogy körülbelül 10 alkalommal felébredtem. Minden alkalommal mikor felkeltem, majd vissza aludtam egy új "álom" kezdődött el. Ami fura az egészben, hogy teljesen valósnak érződött, egy bizonyos személlyel volt az összes, bejártam vele helyeket, csináltunk nagyon sok mindent együtt. Volt egy pont ébredés után, mikor az agyam nem tudta megkülönböztetni hogy álom vagy emlék lehetett-e, ugyanis teljesen úgy éreztem mintha valóban megtörtént volna, ez 2-3 "álomnál" is előfordult. A problémám inkább az, hogy egy-egy rövidebb egy órás álom, volt hogy érződött egy hétnek, vagyis nem csak érződött, hanem annyi időnek is érzékeltem, minden esemény időszerűen történt, de volt amelyik hónapnyi hosszú volt. A gondom az, hogy az éjjel folyamán körülbelül fél évnek megfelelő időt töltöttem el, és szereztem annak megfelelő emlékeket, a többségére tisztán emlékszem, és valóban úgy érződnek mintha megtörtént volna, másrészről tudom hogy csak álom, mert kettőnk közül csak én emlékszek rá, ebben teljesen biztos vagyok.


Egy idő után el fognak vajon különülni az emlékeimtől? Jelenleg nagyon erősek, de nem annyira hogy ne tudjam megkülönböztetni, és zavar hogy ha meglátom az illetőt olyan dolgok "jutnak eszembe" amik meg sem történtek.


Valakinek hasonló tapasztalata?


2016. júl. 25. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Haat ilyen durvan nekem meg nem volt, de nemhiszem, hogy tulsagosan is ugy gondolkodnal a kesobbiekben hofy az megtortent
2016. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!