Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beveszek 2 doboz vérnyomásc...

Ha beveszek 2 doboz vérnyomáscsökkentőt, mennyi az esély rá, hogy meghalok?

Figyelt kérdés
Mem csak egy kórházi látogatást szeretnék, de sajnos csak ennyit találtam itthon.
2016. júl. 25. 21:59
1 2
 11/20 anonim válasza:
Remélem ezt az egészet nem gondoltad komolyan. Minden élet értékes, legalább is nekem nagyon. Miért gondolod azt, hogy "selejtes" vagy? Próbáld megtalálni a benned rejlő tehetséget, akard megtalálni, hogy mi az amiben igazán jó vagy. Sose válaszd a könyebb utat. Nekem fontos vagy,mint minden élet, ezt nem önzőségből mondom... az én életcélom, létcélom az emberek segítése :)
2016. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ó annak csak örülj, hoogy fiatalabbnak nézel ki arcra. Nagyon jól fog jönni később, mikor mindenki más nyanya lesz. A mellkörfogattal meg teljesen időben vagy, de valami olyasmire számíts, amit anyádnál/nagyanyádnál látsz. Valszeg ők is később érő típusok voltak.

Milyen hobbijaid vannak? Egyébként annak "csak" annyi a lényege, hogy élvezd csinálni. A legjobb benne, hogy senki nem kéri rajtad számon, hogy hogy állsz a hobbiddal.

2016. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#11: Hátő. Köszi. De én tényleg értéktelen vagyok. Lassan 15 éve azt kutatom, hogy mihez értek... reménytelenül. Még a sarokra se lennék jó ezzel a rusnya képemmel meg borzalmas testalkatommal.


Nagyon kedves tőletek, hogy aggódtok értem meg megpróbáltok lebeszélni erről. Bőgtem rajtatok egy sort. De ha a való életben os ismernétek, val'szeg csak annyit mondanátok, hogy "A kést a konyhában találod!"

2016. júl. 25. 22:58
 14/20 A kérdező kommentje:
#12: De közben olyan csúnya az arcom, hogyha az emberek meglátnak, két lépést hátrálnak tőlem ._. Hát jól tudok korizni. Ez az egyetlen, de ezzel semmit sem érek. Az égvilágon semmit. Azért köszi. Kedves vagy. Ááá, megint bőgni fogok.
2016. júl. 25. 23:02
 15/20 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, mit utálsz magadon ennyire. De ami azt illeti, a külső csak egy dolog. Van egy barátnőm, betegen született, emiatt hát nem egy szépségkirálynő, de nagyon jófej és elég népszerű ember. Te meg még változni is fogsz, mivel pont abban az időszakban vagy, úgyhogy még "nincs minden veszve". :)
2016. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A korizás egy jó kiindulópont, egyrészt addig is sportolsz, ami egészséges másrészt a közérzetet is javítja, szóval csak hajrá. :)
2016. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hallod...

Te ismered a tumblr-t?

2016. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Kíváncsi lennék, mit utálsz magadon ennyire."

MINDENT. Undorodom saját magamtól.


"Van egy barátnőm, betegen született, emiatt hát nem egy szépségkirálynő, de nagyon jófej és elég népszerű ember."

Akkor neki összejött az élet. Nekem még egy árva barátom sincsen, nemogy népszeerű legyek.


"Te meg még változni is fogsz, mivel pont abban az időszakban vagy, úgyhogy még "nincs minden veszve". :)"

Nem hiszem. Majdnem 15 éve ugyanolyan arcom van :/


Görkorizni szeretek, nagyon ment még 1 éve. Csak azóta az esetek 90%-ában szédülök, így nehéz korizni.


Köszi a válaszokat. Nagyon jól estek. Legalábbis lelkileg. Fizikailag... kiszáradtam a bőgéstől és még mindig nem kapok rendesen levegőt. Kissé megviselt, hogy léteznek emberek, akik törődnek velem... :(

2016. júl. 25. 23:35
 19/20 anonim válasza:

Ha gondolod, írj és beszélgethetnénk.:)

16L

2016. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod én is szívesen beszélgetek veled! :) 15 évesen nekem sem voltak barátaim, a szüleimmel sem voltam jóban és b*aszott csúnya voltam. :D Nem vagy ezzel egyedül, ha gondolod elmondom priviben hogy mit tehetsz. 26/L
2016. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!