Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek egy drogos fiatalt...

Szerintetek egy drogos fiatalt egy Dr Csernussal való " élveboncolás"elgondolkodtatna?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen. :)
2016. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dr Csernus szerintem nem vehetö komolyan, amiket ír, az mögött nem látok semmi megalapozottat.


Egy drogos emberre meg semmi hatással sincs egy "okoskodó" valakivel történö beszélgetés, márcsak azért sem, mert a drogok miatt eléggé bekorlátolt a felvevöképessége.


Ha valaki rászokott a drogokra, akkor csak az segíthet rajra, ha Ö MAGA akar valamiért változtatni, KÜLSÖ beavatkozás nem ér semmit.

2016. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Azonnal beütne a tagadás fázis: "Nem szívok sokat, jó érzés, tudom kezelni, más is csinálja, nem is káros, nem kell több/erősebb..."

Szépen bólogatna és viselné, gondolatban pedig már máshol járna. A függő mindig akkor kap esélyt a leszokásra, amikor komolyan szembesül a következményekkel. Ezzel kevesen élnek, marad a tagadás a végletekig.

2016. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem komolyan vehető, mert a 90es években amikor bejöttek a drogok, ő kifeküdt az utcára a drogosokkal beszélgetni, riportot készíteni.

Szerintem más pénzért se csinálta volna, akkor pedig annyira új volt, hogy az emberek tudni se akartak erről, minimális nézettség volt.

És igen, egy 10 perces beszélgetés egy drogossal, lehet 1 hétig tartott neki.

2016. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr Csernust nem is nevezném doktornak...

Mert egyszerűen nem segítene a pácienseknek az irracionális gondolkodása.


Csak egy pózer..

2016. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!