Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy találjak magamban értékes...

Hogy találjak magamban értékes tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiányos vagyok, és szeretném ezt megszüntetni. Azonban szükséges a belső értékek ismerete (ami állítólag mindenkiben van). De akárhogy vizsgálom magam, nem találom. (Talán nincs is?)
2016. júl. 26. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Emiatt ne aggódj, mindenkiben van valami jó. Mondjuk én soha nem voltam önbizalomhiányos (nem tudom hogy csináltam :D) de több ismerősöm is eléggé az, és nekik úgy segítettem, hogy felsoroltam a jó tulajdonságaikat. Pl te is megkérhetnél valakit (szüleid,tesók, barátok) hogy mondjanak pár jó tulajdonságot rólad. Bár nem ismerlek, de én is már most tudok rólad egyet. Az őszintesêg. Mivel ide kiírtad ezt a kérdést, látod hogy baj van szóval beismered. Ja és mêg egy. Az elszántság. Mert ezek szerint valahogy segíteni próbálsz magadon. :)

15/L

2016. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, aztán vagy lesz eredménye, vagy nem.
2016. júl. 28. 13:02
 3/3 anonim válasza:
Én is önbizalom hiányos vagyok,sőt még szégyellős is,szerintem bandázz sokat olyan emberekel akik el vannak maguktól szálva és beszólnak mindenkinek akkor megtanulod magad értèkelni,de én ezt azert nem teszem meg mert tudom magamról hogy ha basztatnak engem vagy valakit a jelenlétemnél tuti megsimogatom a pofiját. 17/F
2016. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!