Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért álmodok ilyeneket? Félek...

Mért álmodok ilyeneket? Félek :S Mit csinájjak h elmúljanak?

Figyelt kérdés

Gyengébb gyomruak ne olvassanak tovább :P

Ma azt álmodtam h egy emeletesház tetején bezártak vmi ketrecbe és nagyon éhes voltam nem volt semmi kaja. És nem volt semmi más ott csak varjúk és betanitottam őket h az uccán kapják ki az emberek szemét aztán azt hozzák el nekem és azt ettem a szemeket :S Volt olyan is h vmi szerb csajt kettévágtak és megégettek és kidobták egy ház ablakából ott lógott a bele meg az agya. És emiatt kitört a háború és a szerbek ketté akartak vágni minden magyart és ott kellett menekülni előlük :S Volt olyan is h vmi zombik elől menekültem egy plázában de nem láccott rajtuk h zombik csak egyszer csak elkezdtek visitani meg harapdálni az embereket. Szal nem lehetett tudni ki a zombi :S Ezután rendesen be voltam fosva miután felébredtem éjszaka :P Volt olyan is h öcsémet kibeleztem aztán h ne szenveggyen megfojtottam a saját belével :S pedig am szeretem öcsémet közel állunk egymáshoz nemtom mért álmodtam.

És már vagy 2-3 hónapja mindig ilyeneket álmodok meg az a baj h felébredek az éjszaka közepén és nem merek visszaaludni :S Vissza tudnék de nem merek. Meg van olyan is ami annyira bennem marad h utána egész nap azon kattog az agyam. Pl. még amikor a csajommal együtt voltunk, egyszer azt álmodtam h a padon ülünk, smárolunk és egyszercsak kiharapja a nyelvem és kiköpi a földre. Ezután napokig nem mertem smárolni vele :S

Mit csinájjak h ezek elmúljanak?:S Mitől lehetnek? :S Segícsetek pls

16/F


2010. ápr. 17. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos sok erőszakos filmet nézel / néztél vagy ilyen játékok, könyvek miatt is lehet. Ezeket ne csináld, ha eddig csináltad. Én azt tapasztalom, hogy olyankor vannak rémálmaim, amikor stresszes iődszakom van. Ja és persze lefekvés előtt 3 óráig ne egyél, főleg ne nehéz ételt!
2010. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szoktál horrorfilmeket nézni? Attól lehet ilyen. De az biztos hogy ez nem normális dolog, bár nem segítek azzal hogy ezt mondom. Valamit csinálsz, vagy csinálnak körülötted hogy ilyeneket álmodhatsz ez biztos.
2010. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szoktam de sztem kb annyit mint bárki más. Am nem vok félős típus nem félek sötétben meg filmektől se azért fura ez
2010. ápr. 17. 11:28
 4/10 anonim válasza:
Én is arra gondolok legelőször,hogy a horrorfilmek, thrillerek vannak rá ilyen hatással. Ha nem bírod őket "megemészteni, jobban teszed, ha nem nézed őket, mert az ilyenek komoly mentális problémákat okozhatnak.
2010. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem minden erőszakos dolgokat próbálj lecsökkenteni minimumra

ne nézz horrort vagy ne játsz ilyen játékokkal


ha esetleg ezek az álmok hetekig-hónapokig nem múlnak el szerintem keress fel egy pszichológust(vagy beszélj a szüleiddel), ők értenek ehez, tudnak segíteni és lehet valami korábban történt veled és nagyon benned maradt

sok sikert!

2010. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ez elég komolyan hangzik :S szerintem jót tenne, ha felkeresnél egy pszichológust (és ez nem ciki!), az sokkal inkább tud rajtad segíteni, mint mi.
2010. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát jó lehet az lesz csak nem akarom h a szüleim őrültnek nézzenek :S
2010. ápr. 17. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
ismerd be magadnak őszintén,milyen félelmeid vannak a valóságban...és rá fogsz jönni miért álmodsz ilyeneket
2010. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen nyomasztó álmom, és ébredés után azt gondoltam, hogy milyen jó film lehetne belőle:D
2010. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is.Lehet valami titkos vágy,amit kiálhetsz álmadiban az emberek iránt.Én pl nem birom őket:D azért trancsírozza szét őket ezaz álmomban szerintem.
2010. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!