Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rossz gyerekkor miatt lehet ez?

A rossz gyerekkor miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom egy másik nőért és szinte ugyanazokat a dolgokat csinalja vele is. Ugyanúgy azt mondja neki az élete értelme, szerelme, nagyon rövid idő után, ugyanúgy becézgeti mint engem, ugyanazokat mondja neki mint anno nekem, meg kb 2 héttel azelőtt is nekem mondta ezeket, mielőtt összejött ezzel a nővel, pedig akkor ismerte meg. 1 hét ismeretség után már házasságról beszél neki, amiről pár hete még nekem beszélt. Milyen ember az ilyen? A rossz gyerekkor miatt lehet? Ha kapnék erre valaszt talán könnyebben feltudnám dolgozni.
2016. júl. 27. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a pszichologus szöveget a rossz gyerekkorrol. A (volt!!!) párod egy link troger. Nálad bejött az a füzöcskeszöveg akkor miért ne használná a következö csajnál is? Nálad miért nem lett házasság belöle ha annyit emlegette?
2016. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, mindenkinél ezt játssza...ez a csaj is ugyanúgy pofára fog esni.
2016. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!