Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Bettna1998 kérdése:

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Történtek már velem dolgok amiket szakkember is vizsgált. Egy kis időre javult a helyzetem. Aztán távkapcsolatba kerültem. Amikor a barátommal /barátomnál vagyok nincsen semmi gond. De ha nincs mellettem folyamatosan kattog az agyam dolgokon és rengeteget sírok és orditanék meg szét bírnák törni pár székket legszívesebben. Lassan olyan mint ha nem lenne az otthonom. (Már szinte nem tudok meglenni a saját szobámban. Nyomasztó érzés fog el) Mit csinálhatnék ezzel?

2016. júl. 28. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokon kattogsz? Esetleg miert nem talalkozol ismerosokkel vagy valami hasonlo?
2016. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szörnyű dolgokat láttok magam elött mikor elmerengek. Pl megyünk kocsival elöznénk és az én fejemben már az van hogy elütötek. Találkozok emberekkel de nem mindig van lehetőség mert nem igazán mozdulnak ki
2016. dec. 10. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!