Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova mehetnék, kihez fordulhat...

Hova mehetnék, kihez fordulhatnék segítségért?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy bajok vannak nálam, szerintem depressziós vagyok és egyre gyakrabban vagyok agresszív és erőszakos... Önbizalomhiányom van, semmi biztos pont nincs az életemben, a környezetemből mindenki csak azt hajtja hogy "vedd már észre magad, változz már meg mert kiállhatatlan vagy", de senki sincs mellettem, csak elvárják a változást, de egyedül nekem nem megy... Évek óta próbálkozok figyelni magamra, de már annyira stresszes vagyok emiatt is, hogy nagyon érzékeny lettem, sokszor ok nélkül rámtör a sírógörcs.


Mit csináljak?? Kihez forduljak? Pszichológust mondtak, de fogalmam sincs hova meg kihez menjek aki figyel is rám, nem csak hablatyol... Szolnoki vagyok.


2016. júl. 28. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Pszichiáterhez kell menned, nem pszichológushoz. Ő felír neked gyógyszert. Én Frontint szedek néha, és az használ. Még álmatlanság ellen is jó. Ezt a gyógyszert 90%-os kedvezménnyel írják fel, ami száz valahány forintba kerül. Teljes áron ezren felül van.
2016. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, de név szerint kihez menjek? Szétnéztem neten, de semmit se találtam.
2016. júl. 28. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!