Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy találjam meg a helyem...

Hogy találjam meg a helyem ebben a re. Tek világban? 35/N

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hiába vagyok már ennyi idős egyszerűen nem találom a helyem a világban és nem érzem jól magam. Valahogy semmi nem jó és nem tudok igazán semminek sem örülni. Miért? Mi ez? Nem vágyok kapcsolatra úgy igazán, se családra? Mi van velem? Miért érzem ezt az ürességet magamban? Mit tegyek, hogy megkapjam a választ a kérdéseimre? Mert egyre többszőr merül fel a kérdés így mi értelme van az életnek és mit várok egyáltalán az élettől? Mi kell a boldogsághoz, egyáltalán kell e? :/



2016. júl. 28. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire kilatastalannak velsz mindent, elmehetsz pszichologushoz, vagy aki arra tanit, hogy hogyan lasd pozitivan a dolgokat. Vannak emberek, akik ezzel foglalkoznak es tenyleg hatassal vannak azokra, akik hozzajuk jarnak. Pozitiv eletszemlelet elerese lenne a cél nalad is, mert elobb, vagy utobb depresszios leszel... Eredmenyes munkat kivanok a pozitivitas eleresehez! :)
2016. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel a problémával, én sem találom a helyem. Belefáradtam és kezdem feladni. Annyi mindent tettem már azért, hogy jobb legyen, sokszor egy darabig jobb is volt, de aztán jött megint az üresség, ahogy te fogalmaztál. Én is ezt érzem magamban és az a baj, hogy hiába igyekszek tenni ellene, nem lesz jobb, sőt inkább rosszabb. De az 1-es hozzászóló tanácsa nem rossz, rajtad még talán az segíthet! Jobbulást! 36/F
2016. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem senki, de egyesek tehetségesebbek abban, hogy eljáttszák.


34F vok és nem találom a helyem. Mondjuk sokat segítene, ha vki megdobna egy 15 millával. Minsdjárt megtralálnám.

2016. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocs az elgépelésekért. Kissé ittas vok.
2016. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb problema az alkoholnal kezdodik...
2016. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!