Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elveszitettem mindenkit van...

Elveszitettem mindenkit van meg eselyem?

Figyelt kérdés
Anyam 4 evesen hagyott ott minket....ugy emlekszem mintha csak tegnap tortent volna...anyam elvitt ovodaba es sok telefonhivast kapott es furcsan viselkedett....es miutan elvitt oviba o lelepett...eltunk az eletunkbol azota sem lattam....felnevelkedtem nagyabbol...nagymamam nevelt mert az apam folyton ivott es bantott...nagymamam meghalt es apamhoz kerultem...neki pedig lett egy uj felesege...aki maga volt a pokol...azt mondta apamnak h o gyereket szeretne egy kozost es nem egy korcs gyereket mert nemtud ram ugy tekinteni mintha a lanya lennek....apam egyszer az autobaultetett elvitt egy mezore....nemfeledem kiszalt az autobol es karonfogva rancigalt ki az autobol majd agyon vert...csupa ver voltam es nemtudtam felalni csak fekudtem ott es neztem ot csenben ahogy vert....beszalt az autoba es athajtott rajtam....nemvolt komoly ezert nemjelentettem be es nemis voltam korhazban....apam hazament miutan athajtott rajtam es 1 ora utan felaltam es haza santikaltam....az emberek neztek es feltek tolem...hogy vajon mi tortenhetett szegeny lannyal? a ruham csupa sar es ver volt...10 kmetert gyalogoltam...es vegul hazatalaltam...apam nemvolt otthon csak apam felesege....es eppen fozott...megkerdezte tolem? Ehes vagyok? En azt feletem hogy igen....es o ere azt valaszolta h ehezz! Es napokon at csak fekudtem....nemszolaltam meg nemettem nemittam....csak fekudtem es jartam ki pisilni....7 kgt lefogytam....es egy szep nap kimentem....setaltam kicsit majd az emberek kicsufoltak....hogy vezna...es torz pofaju....ronda vagyok es mutogattak ram....aztan egy nap beteg lebetegettem...lefogytam 13 kgt....mar vegkepp nemettem....mert nemis adtak enni...6 napig voltam korhazban...majd ujra hazatalaltam.. nincs senkim....es nincs semmim....16/L

2016. júl. 29. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyámügyre menj be!
2016. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a gyámügyet! Jól írta az előttem lévő.
2016. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link] ingyenesen hívhatóak



(Nanesokat soha ne keresd, ha bárki is ajánlaná őket, nem jók.)

2016. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!