Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiatalkori demencia?

Fiatalkori demencia?

Figyelt kérdés

Feledékeny vagyok gyakran hagyok el tárgyakat. a BKK elvesztett (talált) tárgyak osztályán már ismernek.

Belgyógyászati betegségem van, amit az orvosok se tudtak pontosan diagnosztizálni (csak annyit lehet tudni, hogy emelkedett limfocitaszám van a véremben, egyébként minden lehetséges belgyógyászati vizsgálat negatív lett. Az nem tudom mellékes-e hogy a tej/búzaliszttől hasmenésem van, noha a tesztek erre is negatívat mutattak (nem fogyasztom őket, egyszerűen nem érzem jól magam és felborul az egész gyomrom)


Létezik olyan betegség ami látszólagos tüneteket produkál sok sok betegségnek?

(volt már nyelési nehézségem, légzési nehézségem, kardio próblémák, szivritmuszavar, de a komolyabb teszteknél rendszeresen negatív képet kaptam..


20 éves vagyok / férfi.

Minden idegi alapon lenne? nem tudom még mivel próbálkozhatnék


2016. júl. 29. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

A fiatal kori demencia sem kezdődik ilyen fiatalon...

Nem ez az oka a feledékenységednek.

De ha valamit elhagysz, annak semmi köze a feledékenységhez.

2016. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem en vagyok a kaves fagyi.. En 20 eves vagyok
2016. júl. 29. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:

A feledékenység okában nem feltétlen áll komoly baj, ilyen vagy és kész. A barátnőm olyan, hogy a fejét elhagyná, telefonját havi szinten elhagyja valahol, füzeteit, esernyőt állandóan... Egyszerűen csak nem figyel oda rá, mert máson agyal. Biztos vagyok benne, hogy az esetedben a fiatalkori demencia lehetősége nem áll fenn.

A tejtől sok embernek hasmenése van, olyanoknak is akik nem feltétlen laktózérzékenyek (az egyetemen tanultam, hogy az embernek igazából vízen kívül csak szilárd táplálékot kellene ennie, tejet csak baba korában anyatej formájában. És később már nincs szükségünk a tejre, de nem minden embernek megy tőle a hasa, egy mutáció következtében nincs hasmenésük, hisz az számít normálisnak ha van, de komolyan - fura hogy ezt nem mondták az orvosok, elfelejtették volna, vagy csak régen volt a genetika vizsga? Na mindegy. :D)


A nyelési nehézség legtöbb esetben pszichés eredetű, ahogy sokszor a légzési nehézség és a gyors szívverés. Pánikroham is lehet, izgalom de van akinél idegesség hatására jönnek létre ezek a tünetek, ha a vizsgálatok negatív eredményt mutatnak, akkor szerintem nincs komolyabb baj.


Nem vagy hipochonder vagy olyasmi? Nem bántásból írom. Én csak azok alapján tudok ötletelni, amiket írtál, de szerintem ez az egész lehet idegi alapon is, sőt! De ha úgy érzed, mindig jó több orvos véleményét is kikérni egy adott dologról, pl. az emelkedett limfocitaszám ügyében, ami semmiképpen sem idegi alapon van.

2016. júl. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Létezik: ha például szorongasz és pszichoszomatizálsz.

Nálam is van egy-két olyan étel, ami ha stresszelek, meghajt.Az emelkedett limfocitaszám simán lehet egy egyszeri dolog, gyulladt bölcsességfog, kisebb megfázás...

2016. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!