Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha jópénzért elmegyek egy...

Ha jópénzért elmegyek egy magánpszichiáterhez, az felír nekem olyan gyógyszert amilyet akarok?

Figyelt kérdés
Mert a jelenlegi gyógyszeremnek elég kellemetlen mellékhatásai vannak. Emellett teljesen hatástalan, de a pszichiáter ragaszkodott hozzá....

2016. júl. 31. 16:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Milyen tünetekre szeded a gyógyszert? Én nagyon pszichiáterellenes vagyok. Abszurd, hogy egy normális magándoki akár 50 ezret is elkér egy óráért, pedig ennél kevesebb idő alatt semmit nem tud kideriteni a problémáidról. Jobb lenne, ha lenne egy bölcs, idősebb családtagod, akihez bizalommal fordulhatnál, és kibeszélhetnétek a problémáidat. Egy nyugtató vagy idegbénitó gyógyszer nem old meg semmit, nem változtatja meg azt az élethelyzetet, amit nem tudsz kezelni. Egy bizalmas, okos, erős családtag sokkal többet tudhat segiteni. Persze kérdés, hogy van-e ilyen. A pszichiáterek által felirt gyógysezreknek nagyon kemény mellékhatásaik vannak. ezen nem kell csodálkozni, ezek olyan gyógyszerek, amelyek az agy működését tompitják vagy serkentik, mindenképp beleavatkoznak az agyi folyamatokba. Szerintem jobb, hogyha képes vagy ezt saját erőből, a gyógyszerek elhagyásával rendezni. Sajnos vannak saját tapasztalataim, hozzátartozómmal kellett pszichiáterhez járni, tényleg egészen borzasztó állapotok vannak egy rendelésen. Az a véleményem, ami többszöri "kezelésre" kisérés alatt alakult ki, hogy a család sokkal többet tud segiteni, mint bármilyen gyógyszer. Sok mindekivel beszélgettem, órákat kellett várni, akkor is, ha pontos időpontra volt rendelve, szóval volt idő beszélgetni. Azok másztak ki sikeresen a gödörből, akiknek volt családi segitségük, volt, akiben megbiztak, akivel meg tudták beszélni a nagy gondokat, akik mellettük álltak, amikor a tünetek sulyosak voltak.
2016. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!