Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziót egyedül lelehet...

Depressziót egyedül lelehet győzni? Ha igen, akkor hogy? Ha nem, akkor hogyan vegyem rá magam bármire is? Hogyan vegyem magam rá arra, hogy ne legyek pesszimista és mélyen depressziós személy?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és ebből kifolyóan mindenki egyből azzal jönni, hogy az élet előtte áll, de nem!! Előttem nem áll élet..

2016. jún. 28. 15:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, azt elfelejtettem kiírni.
2016. jún. 28. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Én 15 évesen voltam depressziós, anorexiás...

Akkoriban állandóan azt mondogattam magamnak, hogy nincs értelme az életemnek, meg akarok halni, egyszer fel akartam váni az ereimet, nem sikerült... stb. Aztán egyszer bevettem csomó gyógyszert, de gyorsan kihánytam, mert rájöttem, hogy nem akarok még meghalni.

Elhatározás kérdése, hogy legyőzöd e a depressziót.

2016. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány dolog, amit megpróbálhatsz, ha nem megy, akkor fordulj szakértőhöz!

A legjobb gyógyszer a tavasz és a napfény. Idézd fel a tavaszt minél több eszközzel!

Vedd körül magadat sárga színnel!

Hetente két éjszaka maradj ébren!

Szedj vitaminokat!

2016. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!