Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy akadályozzam meg hogy...

Hogy akadályozzam meg hogy beleszeressek?

Figyelt kérdés

Borderlineval küzdök, társfüggőségi részét szeretném elkerülni, most másztam ki egy depresszióból amit az előző barátnőm elvesztése okozott.


Viszont most baráti társaság által megismerkedtem egy lánnyal, aki hasonló dolgokon ment át mint én, viszont van barátja.


Hogy tudnám elkerülni hogy beleszeressek? Nem szeretnék visszaesni a depresszióba. Kérlek segítsetek..



2016. aug. 1. 22:24
 1/3 anonim válasza:
ne gondolj rá, kerüld el. nagy esély van rá, hogy újra látod?
2016. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen mivel barátok vagyunk, és a barátságot szeretném megtartani csak nem szeretném hogy ez a defektem miatt átbillenjen az egész dolog. Viszont ritkán találkozunk (szerencsére.)


[tisztázás: a most megismerkedtem alatt kb 1 hónapnyi időt értek, csak nagy lendülettel írtam ^^"]

2016. aug. 1. 22:36
 3/3 SIDLER22 ***** válasza:
Ha valóban szereted. És kémiailag is tetszik az "illata" (mármint tudatodon kívül), akkor nem tudsz vele mit csinálni. Ha meg csak úgy éppen hogy tetszik akkor nem is kell rá gondolnod. Vagy fordított pszihológia. Keresgélj rá neten. Nézegesd a képeit. Gondolkodj rajta és egyszer csak megunod.
2016. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!