Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért múlt el hirtelen minden...

Miért múlt el hirtelen minden érzés?

Figyelt kérdés
A barátnőm nyárra kiment Angliába doglozni, mert pénzt gyűjt ez egyetemre. Két hónapra ment ki, mivel vannak kint rokonok. Nagyon szerettük egymást, úgy gondoltuk nem lehet baj ebből a két hónapból. Sajnos elég nehéz gyerekkora volt, és mielőtt megismerkedtünk volna, gyakran depizett, személyiségzavarban szenved, de kordában tudja tartani. Most viszont olyan dolog történt, amire egyikünk sem számított. Egyik napról a másikra megszűnt minden érzése. Nem csak irántam, a saját édesanyja és minenki más iránt is. Előtte nagyon szeretett, nagyon hosszú távra terveztünk és ezt most sem adtuk fel. Probalkozunk, hátha visszatérnek az érzelmek részéről. De félek hogy mi van, ha nem. Van esely a javulásra? Gyógyítható ez a lelki betegség? Nagyon szeretem és ő is szeretett engem, és nagyon szeretné ő is ha minden a régi lenne. Nagyon aggódom miatta :( Mit lehtne tenni?

2016. aug. 2. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit lehetne tenni, én is hasonlo helyzetbe voltam.. csak nálunk én voltam aki érzelemmentessé vált teljey mértékben. Én akkor kezdtem érzelmeket érezni megint a másik iránt, amikor szomorubb voltam vagy amikor kezdtem rájönni, hogy elveszthetem tényleg. (Habár mostmár nem érdekel, eldobtam magamtol és lelketlenül élek, alkalmi kapcsolatokkal elégitem ki a vágyaim) Ha olyan a személyiség tipusa, mint nekem akkor annyi.. felejtös az egész. Engem is mindig nagyon megváltoztatott érzelmileg, amikor egy teljesen uj, nyüzsgös helyre kerültem.
2016. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!