Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy feldolgozzam?

Mit tegyek, hogy feldolgozzam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 2-3 éves koromban rengeteg szörnyűség történt velem. Olyan dolgokat kellett lássak, és átéljek amik egy felnőttnek is durvák lennének. Ebből mára már csak emlékfoszlányok maradtak. Mint egy hiányos fotóalbum azokkal a szörnyű képekkel amik a fejemben megmaradtak. Tudom, normális, hogy nem emlékezhetek vissza amikor olyan kicsi voltam, de az agyam elkezdi kitölteni az üress helyeket.


Minden este mikor aludni próbálok a képekből "videókat" gyárt. Belegondoltam, hogy mi van, ha nem is olyan szörnyű mint amilyennek az agyam elképzeli. Bátyám néha mesélt az akkor történtekről, és akkor tudtam összekötni néhány emlékképet néhány eseménnyel, és realizáltam, hogy nem minden a saját agyam kreálmánya.


Mégis úgy érzem, hogy ezek a dolgok gátolnak. Sokszor azt kívánom bárcsak újra végigélhetném úgy, hogy mindent alaposan megjegyzek. Mégis hogy legyek túl a dolgokon, ha azt sem tudom mi történt pontosan?

16/l



2016. jún. 13. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Regressziós hipnózist lehet csinálni, az segít a traumák oldásában.
2016. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!