Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vagyok ilyen érzelem...

Mitől vagyok ilyen érzelem mentes?

Figyelt kérdés
Régen tele voltam érzelmekkel, néha pozitív, néha negatív, de legalább éreztem valamit. Most meg olyan sivár minden. Semmi nem hoz lázba, pedig próbálkozom. Csak telnek a napok, mintha átaludtam volna a nyarat, egy percet se tudok érzelmekhez kötni. 16/L
2016. aug. 4. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen korszakom pont tiniként. Fogalmam sincs, biztos van magyarázat. Érdemes lenne új élményeket gyűjteni, pl önkénteskedhetnél.
2016. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Vagy a korod miatt van ez, átmenetileg ilyen állapotba kerültél. Habár nem tudom milyenek a mindennapjaid, mennyire vagy szocializálodva, milyen a kapcsolatod a családdal stb.., ezek nem megfelelö müködése okozhat ilyen érzelmi galibákat talán. Vagy kezdesz olyanná válni majd, mint én.. feltettem egy kérdést én is, ha gondolod olvasd el: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__8..


Annyival kiegésziteném ezt az egészet, hogy én se lelem örömöm nagyon semmibe se, pedig régen szerettem az animéket, a jo filmeket stb.. mára már nagyon ritkán tudom beleélno magam bármibe is.

2016. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!