Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek elaludni (? ) (lent)...

Cicumicaa kérdése:

Félek elaludni (? ) (lent) (sürgős)

Figyelt kérdés
Tegnap este próbáltam elaludni de utána felriadtam (arra ébredtem hogy nem kapok levegőt). Visszaalaudtam mert tudtam hogy szokott ilyen lenni, de utána még 3x felriadtam. Nagyon megijedtem, sírtam. Utána fél 4-kor aludtam el már nem ébredtem fel csak délelőtt 10-kor. Mit csináljak hogy ne gondolkozzak ezen hogy felriadok? Esetleg valami praktika ellene? Félek hogy megint ez lesz. És ráadásul depressziós is vagyok :(. Köszönöm!

2016. aug. 5. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.Nem fogsz csakúgy megfulladni.Nekem a magne b6 álom segít.Bevszem lefekvés előtt és reggelig alszok, mint a bunda.Valami lelki gond lehet.Amire épp a jó alvás lenne gyógymód.
2016. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat sajnos a gyogyszertar már bezárt, majd utananézek ennek. Köszönöm. Nagyon félős vagyok. A tegbapi megijesztett.
2016. aug. 5. 17:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Jöhet m3g több válasz!
2016. aug. 5. 17:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Jöhet még több válasz!
2016. aug. 5. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak testi tünetektől félsz? Én parajelenségektől meg hasonlóktól sajnos volt részem ilyesmiben :( Egész éjjel megy aTV. De mivel zavar, ezért füldugóval és szemtakaróval alszom, csak megnyugtat hogy még sincs totális csend és sötétség körülöttem.Ezen kívül hajnal 3 körül rendszeresen felriadok mindig vagy valami zajt hallok, matatást, vagy rémálomra.Mondjuk tudom, hogy rossz sugárzások vannak a ház alatt, de nem nagyon tudom kivédeni, ez van.
2016. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudtok tippet adni?
2016. aug. 5. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség. Ha nem küzdöd le teljesen, nem igazán tudsz ellene semmit sem tenni szerintem.

Fáraszd le magad alvás előtt. Sportolj valamit, az szerintem biztosan tud segíteni. Meg mozdulj ki otthonról, kezdj el valami társas tevékenységet. Beszélgess az emberekkel.

2016. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Avlászavar, pontos megállapításhához szükség van alvásvizsgálatra, mert több dolog is lehet, valószínűleg társult mellé valamilyen szorongásos zavar is (alvással kapcsolatos zavarok és szorongásos zavarok elkülönítendők). Ha abszolút nem javul, pszichiáterhez érdemes elmenni.
2016. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem öngyilkossági kísérlet után volt hasonló, arra riadtam fel, hogy nem kapok levegőt, remegtem nagyon.

Megmozdulni nem tudtam, mert úgy éreztem, hogy megállna a szívem is, ha csak egy lépést is tennék.

3-4 alkalommal fordul elő, de én is nem mertem aludni, mert féltem, hogy az lesz.

2016. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül magától elmúlt.
2016. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!