Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire hülye ötlet pszicholó...

Mennyire hülye ötlet pszichológusnál csajozni?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Szép lassan rájöttem, hogy sokkal szívesebben lennék együtt egy sérült lánnyal, mint egy 'nem sérült'tel (jobb kifejezést nem találtam). Tehát sérült alatt gondolok kemény-drogosra, szorongóra, depressziósra vagy igazából bármilyen ehhez hasonló dologra.

Nem tudom megfogalmazni, hogy konkrétan miért szeretnék ilyen barátnőt, miközben, ha nagyon megerőltetném magamat, akkor akár olyan csajt is szerezhetnék, akivel nincs ennyi "probléma".

Nem kihasználni szeretnék egy sérült lányt, ezt nehéz lesz elhinni, de igaz. Ha kihasználni szeretnék valakit, akkor házibuliba mennék..


Tehát a kérdés lényege az, hogy, ha felkeresnék egy pszichológust, akkor ő tudna kerítősködni?

Elég hülye ötlet, de izgalmasnak hangzik.


2016. aug. 6. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért tenne ilyet egy orvos? Ő is ezzel kihasználná a segítségre szoruló betegeit.


Ellenben lehet ha felkeresnél egyet és előadnád ezt, bejegyezne pár alkalomra téged is. Még lehet jól is jönne.

2016. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem adhatná ki a páciensei személyes adatát. Egyszerűen azért nem, mert törvénytelen lenne és nagyon megütné vele a bokáját.
2016. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hogy nem segítene, de szólna anyudéknak, hogy ilyenen töröd a kis buksid és majd Te fogsz dilidokihoz járni..
2016. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ehhez nem kell orvos a váróban sok fiatal szokott lenni
2016. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne akarj mentálisan sérült lánnyal lenni! Sajnos a hozzájuk hasonló típusok vonzzák egymást. Éppen ezért többnyire vagy segítik a másikat, vagy lelkileg lehúzzák a saját problémájukkal. Én egy durván szorongó típus vagyok. Az ok, amiért az lettem tulságosan is komplex. Még nem találtam magam mellé olyan fiút, aki tolerálná a hangulatingadozásaimat és a hihetetlen pesszimizmusomat. Ugyanakkor olykor őrülten boldog vagyok és mindenen nevetek. Igazi lelki hullámvasút, amit folyton átélek. Éppen ezért inkább a verseimben és a történteimben élem ki a negatív érzelmeimet. Amiért mások gyakran különcnek tartanak. Pedig ez is csak egy módja az önkifejezésnek. Írj, ha szívesen megismernél.

16/L Bp.

2016. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hül.ye ötlet. A pszichológus nem kerítő és nem adhatja ki páciense adatait. Ráadásul szerintem a páciens ki is akadna ha ilyesmivel előállna a pszichológusa. És abban is merek fogadni, hogyha elmennél ilyennel egy pszichológushoz ki is röhögne teli tüdőből és lebeszélne róla és szépen haza is küldene. Én azt mondom ne akarj lelkisérült lányokkal össze jönni. Egy az nem fogod megérteni, ha neked nincs hasonló bajod, másik lehet te is sérülést okoznál benne, mert szerintem hamar megunnád és lelépnél. Csak kíváncsi vagy semmi több, de ez nem játék! Keress olyan lányt, aki hasonló érzelmű hozzád, ne kalandot keress, főleg sérült lelkűekben!
2016. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam.. valamiért ugyszint vonzanak a mentális problémákkal küszködö, zülöttebb lányok.. vonz a lelki világuk, az hogy ö is szenved valamiben. Egyébként serintem csoportterápián, illetve a pszichologusi váronál lehetne ismerkedni, erre látok esélyt.. habár én még nem peobálkoztam ezekkel, csak a vároba agyaltam ezen. :)
2016. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:DDD szerintem vicces vagy
2016. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!