Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem birok kikapcsolni. Mit...

Nem birok kikapcsolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandó rossz érzésem van,szédülök nem látok kiútat.Zavartnak érzem magam már 2hete ez miatt szabadságon vagyok.Úgy érzem soha nem leszek a régi.Bár megakarok gyogyulni mivel már végre 1 olyan férfival vagyok aki mellett boldog lehetnék csak ez a betegség beárnyèkolja az èletem.Valaki esetleg aki már volt így vagy pont ebbe van mit csinált a gyogyulása érdekébe.25N.
2016. aug. 7. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "zavartnak érzed magad"? Ha a pároddal szeretitek egymást, beszélj vele, és mondd el neki a gondjaid. Kérdezd meg tőle, hogy észrevett-e rajtad az utóbbi időben valami változást.
2016. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A zavartságot a gondolkodásomra értem nehezebben koncentrálok.Beszèltem vele erről ő nyugtat hogy megfogok gyógyulni.Szerinted menjek pszichiáterhez?Vagy más lehet?A családom arra gondol hogy keringèsi zavar lehet.Az orvosok is találgatnak igaz a szèdülésemmel fordultam szakemberhez.
2016. aug. 7. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!