Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírok mit tenni ez ellen...

Nem bírok mit tenni ez ellen a stressz ellen, attól félek össze fogok roppanni. Hónap végéig tudnám kezelni ezt az egész bonyodalmat?

Figyelt kérdés

Mindig is rettenetesen izgulós voltam, főleg tömegben. Az iskola utolsó heteiben ibs (irritábilis bél szindróma) lépett fel nálam, aminek nagyon kellemetlen velejárói vannak. Mindig néma csendben kezdett ,,kotyogni" a gyomrom, a lehető leghangosabban, ami ugyan lehet nem zavarta a többieket, de én rettegni kezdtem, és attól féltem, hogy a hátam mögött nevetnek rajtam, engem néznek (azóta elég paranoiás lettem)Szóval azt hiszem itt kezdődött minden. Kimaradtam az iskolából, szimuláltam.


Azóta ha más társaságában vagyok, a hasam rögtön elkezd zuborogni, ha pedig egyedül vagyok, rettenetesen izgulok, javarészt a semmiért. Ha a szüleimnek mondanám, valószínűleg annyit mondanának, hogy majd kinövöm, stb stb.

Rettenetesen félek, most új osztályom is lesz...ezt valahogy augusztus végéig nem tudnám megoldani/kezelni?


Köszönöm!


2016. aug. 5. 16:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha rossz a téma.
2016. aug. 5. 16:57
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzeted. Folyamatosan hasmenésem volt, meg zuborgott a hasam, igaz, nekem kényszergondolatok miatt.

Én elmentem pszichiáterhez, és nem bántam meg! Neked is ajánlom. Ha már testi tüneteid vannak a szorongástól, azt kezeltetni kell.

2016. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a YouTube-on az

- Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez

- Lelki bajok, megoldások

- Mire jó a hipnózis?

című sorozatokat.

2016. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!