Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék túllendülni a...

Hogy tudnék túllendülni a szorongáson?

Figyelt kérdés
Nemrég gyomor-bél fertõzésem volt, ami miatt sokszor váratlanul rámjött a hányinger, hasfájás & enyhébb hasmenés. Mostanra már elvileg elmúlt, de sajnos még mindig bennem van a félelem, hogy újra baj történik. Ez fõleg nemrég óta van így, amikor megint hasmenésem volt, de az nem a vírustól vagy a félelemtõl, hanem egyszerūen az étel miatt. Mit tudok csinálni, hogy leküzdjem ezt a szorongást? Már alig merem elhagyni a házat és enni is szinte félek (a betegség miatt 2 kilót fogytam, nagyon vékony lettem.)

2016. aug. 7. 23:48
 1/2 anonim válasza:

Próbálj meg ne erre koncentrálni, mert akkor mégjobban rástresszelsz hogy úristen megint lesz valami baj.

Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.

2016. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyi időt takar az a 'nemrég'?

Nekem egyszer volt egy nagyon durva középfülgyulladásom. Pokolian fájt, a dobhártyám is perforálódott, nem hallottam a fülemre.

Miután meggyogyúltam rettegtem, hogy megint begyulladhat, nem akartam újra ennyire szenvedni. DE! Két hét és elfelejtettem az egészet xD

Szerintem valahol természetes hogy félsz egy ilyen után, de egyél nyugodtan! Ha szorongsz, aggódsz, attól is lehet hasmenésed és fájhat a hasad!! Kicsi az esélye hogy rövid időn belül megint beteg legyél. Egyél könnyű kajákat AZZAL A TUDATTAL hogy ezek nem árthatnak és nyugodtan hagyd el a házat :)

2016. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!