Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek úrrá ezen a...

Hogyan legyek úrrá ezen a szorongáson?

Figyelt kérdés
Április végén kimenten kirándulni Dániába egyedül repülővel, egy napra. Szállásom nem volt, és a pszichiátriai gyógyszereimet nem vittem magammal, tehát felelőtlen voltam. Kaptam egy pánikrohamot, ott voltam kint egy hetet kórházban mire a magyar követség hazaszállított. Most szeptember végén tervezem megismételni ezt a kirándulást, foglaltam szállást, meg persze viszem a gyógyszereket. Tehát felkészülten. Az orvosom meg a barátaim azt mondták csak mert egyszer megjártam nem kell mindenről lemondani. Csak nagyon rossz ha a pánik uralja az ember életét és ezért kihagy lehetőségeket. Bár várom az újabb utazást, szorongok már most. Hogy lehet ezt leküzdeni? Mit tehetnék hogy majd akkor ne szorongjam végig az utat? 25/F

2016. júl. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Miket szedsz?
2016. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánsok is csökkentik a veszélyérzetet.
2016. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Irj uzibe , nekem mar sikerult
2016. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..


itt egy régi kérdésem, azóta már jobban vagyok, nekem is írhatsz privátot

2016. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Épp most írtam kommentet a régi kérdésed alá. Nagyon érdekelne, hogy Neked hogy sikerült ezen javítanod! Ha nem gond, leírnád privátban? :)
2016. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!