Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kajafüggő vagyok, hogyan...

Kajafüggő vagyok, hogyan szokjak le erről a rossz szokásról?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta nagyon szeretek enni. Ha boldog vagyok eszek, ha szomorú/feszült vagyok, megintcsak eszek. Ez pedig így nincs rendjén. Ugyan minden nap mozgok 1 órányit, így igazából nem vagyok túlságosan túlsúlyos, viszont a sok elfogyasztott kaja miatt a pocakom elég nagy, és ahogy észrevettem a csípőm is sokkal szélesebben áll emiatt. Ok, ez valszeg tök jól nézne ki ha csaj lennék, csak az a bökkenő, hogy fiú vagyok:D És így elég furán fest, hogy a férfias V alak helyett így nézek ki. No, valami trükköt tudnátok ajánlani, hogyan szoktassam le magam a folyamat zabálhatnékról? Tovább megyek, tudnátok táplálkozási tanácsadást is adni? 17F

2012. szept. 12. 21:59
 1/1 poiu ***** válasza:
49%
Zöldség + hús. Semmi cukor, kóla, csipsz, gyors szénhidrát. Ilyen egyszerű.
2012. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!