Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki öngyilkossági kísérlet...

Aki öngyilkossági kísérlet miatt kerül már be pszichiátriára annak milyen volt? Milyenek voltak a körülmények? A többi beteg? Kort s nemet is kérlek.

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 20:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
90%
19 évesen voltam bent, az első éjszaka a megfigyelési részleten voltam, se sajat ruha, se semmi holmim nem lehetett nálam..szörnyu volt..utána áttettek a másik részre..ott már saját ruha, telefon, mindent vissza kaptam..voltak foglalkozások hogy rájöjjenek mi vezetett erre rá..sok mindent megtudtam magamrol akár egy rajzrol is..sok embert megismertem, rengetek barátra tettem szert.
2016. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Volt mar 1 hetig pszichiatrian. Meg amikor kiskoru volt, de azota nem volt bentfekvoson.
2017. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!