Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy pánik beteg vagyok?

Lehet, hogy pánik beteg vagyok?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja csak úgy random helyzetekben, pl rajzolás, olvasás zene hallgatás közben, vagy éppen kicsit idegesebb pillanataimban rám jön a ,,nem kapok levegőt'' érzés, elkezdek levegőért kapkodni. Csomószor lezsibbad egyik pillanatról a másikra az egyik karom, vagy éppen elkezd nagyon erőteljesen szúrni az oldalam. Nehezen és felületesen alszom. Az étvágyammal is gondok vannak. Ha emberek közé megyek is félek, bár nem mindig, emellett tömegfóbiám lett egyik napról a másikra. Lehet hogy ezek közül néhány, vagy akár mind a pánik betegség tünete? Én is az lennék? Mit tegyek?

2016. júl. 29. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy hozzá értő orvos, pszichológus/pszichiátért tudja csak megmondani.
2016. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kezdődő pánikbetegség tünete. Ahogy az előző javasolta, érdemes pszichiátert/klinikai irányultságú pszichológust felkeresni diagnózisért.
2016. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem szorongásos/depressziós zavar.Nekem is így kezdődött...Frontin-t eszek,meg Escitalopram-ot.5éve.
2016. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm az eddigi válaszokat :)


Az igazság az, hogy még úgymond elég fiatal vagyok vagyok és eddig nem igazán szóltam senkinek, tekintve, hogy elég sokat vagyok itthon egyedül, nem vették még észre rajtam.

2016. aug. 3. 12:42
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

Te hány éves vagy?

2016. aug. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!