Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig is kényszerbeteg voltam?

Mindig is kényszerbeteg voltam?

Figyelt kérdés
Kiskoromba csináltam olyanokat, mondjuk ha két vonal nem ért össze mindig zavart és összekötöttem, aztán sajnos ahogy befele fordultam ez átment igen durvába, ma már olyan kényszeres gondolataim vannak hogy félek a napfénytől, félek kimenni az utcára, ha arról esik szó hogy pl. elmegyünk nyaralni, akkor beidegződik nekem hogy az rosszul fog elsülni, egy ilyen negativitás, szörnyen megnehezíti az életem, nem tehetek róla, nem tudok ellene tenni semmit :( meg olyat is beképzelek hogy én nem tudok örülni és akkor depressziós is vagyok, szóval lassan már minden zavar. Mikor fogják már ezt genetikailag gyógyítani? nem akarok már ilyenekre gondolni :( Úgy érzem nincs kiút.
2016. aug. 9. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok és nagyon rossz. Teljesen meg kellene változtatni az életed, úgy ahogy nekem is csak még én sem tudom hogy hogyan csináljam.
2016. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!