Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy túl megterhelő...

Lehetséges hogy túl megterhelő volt a szervezetemnek az utazás?

Figyelt kérdés

Depressziós és pánikbeteg vagyok. Elég elhanyagolt állapotomban (hosszú ideje kezeletlen) felkerestem egy magán szakembert , de ez a szakember tőlünk 58 km -re lévő nagyvárosban található. Csak busszal tudtuk megtenni a távot, de elhatároztam magam és sikerült eljutnom hozzá. Nagyon jó szakember bízom benne. Gyógyszeres kezelésem lesz, még nem szedtem be az első szemet.


Ám nem rég értünk haza (reggel 8 kor indultunk) és érdekesmód most itthon vagyok rosszul már , míg az út alatt nem volt semmi probléma. Szétmegy a fejem, hányingerem van émelygek, reszketek, enni nem tudok, de próbálok sokat inni, furcsa érzéseim vannak a fejemben. Ezt érzem már órák óta...

Lehet a sok-sok bezárkózott nap után ez túl megterhelő volt az idegrendszeremnek vagy esetleg valami más lehet? Fő utcán tűző napon kellett gyalogolnunk a buszállomástól a rendelőig, megfordult a fejemben hogy esetleg napszúrást kaphattam. Csak mint pánikbeteg igencsak megvagyok ijedve. Szerintetek?


2016. aug. 15. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy mi bajod van, de nem kell mindentől beparázni, nem szokott senki súlyos beteg lenni attól, hogy kimegy az utcára.
2016. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, mond ezt egy igazi pánikbetegnek aki már csak a gondolatától irtózik hogy a lábát ki kell tennie az utcára... Én most megtettem az első és legnehezebb lépést számomra, elszántam magam. Csak nem értem miért érzem most magam ennyire ramatyul de mindegy hülyeség volt ide kiírnom a kérdést.
2016. aug. 15. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagyok lassan 20 éve, éppen ezért van már annyi eszem, hogy meg tudja magam győzni, hogy egy minimális sétától nem lesz semmi bajom, akkor sem ha rosszul érzem magam utána.
2016. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!