Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elment a kedvem mindentől,...

Elment a kedvem mindentől, még azoktól is amiket szerettem csinálni (sport, tanulás, művészet. ). Hogyan szerezzem vissza a kedvemet?

Figyelt kérdés

pár éve még szenvedélyesen érdekelt az egészségügy és a pszichológia, és szabadidőmben imádtam ezeket tanulmányozni.. Továbbtanulásban is gondolkodtam, a cél még mindig fenn áll.. Imádtam rajzolni, rajzszakkörre is jártam, verseket is írtam, sportoltam is.. szerettem deszkázni, jó időben mindig lementem deszkázni.. de valahogy mégis elment a kedvem még a továbbtanulástól is.. a tanulástól, az olvasástól, a művészettől, a sporttól..

Elment a kedvem az emberektől, a barátoktól, a családtól.. egyetlen egy barátnőmmel, a legjobb barátnőmmel beszélek.. de a többiekkel nem.

Minden reggel úgy kelek fel, hogy legszívesebben fel sem kelnék, csak átaludnám az egész napot..

Szeretném visszanyerni a kedvemet.. És szeretném megtalálni ismét az örömöt abban amit eddig is szerettem...

Mit gondoltok?



2016. aug. 16. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy szimplán vitamin hiányod van (ez lenne a jobbik eset).Szerintem kezdj el egészségesen táplálkozni,egyél sok magnéziumot is, a kedvedre meg igazi csokit.:) Nekem ezek beválnak átlag.Erőszakold meg magad,kezdj el tevékenykedni!

Olvass motivációs cikkeket/könyveket.

2016. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sophia Ajutthaja válasza:

Ugyanez a bajom a lányommal (20 év).

2 éve itthon van, és nem csinál semmit. Nem tanul, nem dolgozik. Felvették a közgáz-ra, de 2 hetet jár.


Csak neki még barátnője sincs. Barátja se. Nem jár sehova.

Adj hálát a sorsnak, hogy van barátnőd.

Szerintem Ő a kulcs; de azért túl nagy súlyt ne rakj rá. Ugye érted?

Akár írhatsz privit is.

2016. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el szellemileg keresni. Milyen törvények érvényesülnek a világban, miért van rossz? Van-e Isten?

Ha kialakítassz helyes világképet, biztos alapokra kerülsz vissza.

Néhány gondolatébresztő könyv:

Peck: A járatlan út

Elizabeth Wurtzel: Prozac ország

Platón: Szókratész védőbeszéde

Platón: Phaidón

stb.


Sportolj rendszeresen, mégha nincs is kedved.


Orvoslás vagy pszichológia érdekel?

2016. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!