Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes orvoshoz/pszichológush...

Érdemes orvoshoz/pszichológushoz fordulni?

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy nem tudom mi baj van velem, vagyis a tüneteket ismerem de hogy miért jelentkeznek azt nem. Tudom hogy min kellene változtatnom de hogy hogyan azt nem..
2016. jún. 30. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebből sajnos nem tudtunk meg semmit. Azt hiszem értem milyen jellegű a bajod de ha kicsit részleteznéd h mik azok a tünetek, milyen betegségre utalnak, többet tudnék segíteni
2016. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkretan semminek nem tudok orulni(szo szerint) ha valami jora gondolok egybol olyan gondolataim tamadnak amitol megint rosszul erzem magam, nem tudok normalisan beszelni semkivel, ha idegenekkel kell beszelnem attol szabalyosan rosszul vagyok, ha sokan (2-3nal tobben) vannak korulottem attol is, es minden kudarcot tulerzekenyen elek meg, diohejban
2016. jún. 30. 16:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Tovabba alig eszek, alig alszok, nincs energiam se kedvem semmihez
2016. jún. 30. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel, nem alszol miért csodálkozol, hogy nincs energiád?! Mi bajod az emberekkel? Vagy inkább mi a bajod önmagaddal?
2016. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csodálkozom en... es erre iranyult a kerdes, ez az amit nem tudok...
2016. júl. 1. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen el kell menned egy pszichológushoz, vagy akár pszichiáterhez az írhatnfel antidepresszánst is. Bár én először eg sima pszichológushoz mennék el, és az megmondja h mennyire komoly

/első voltam/

2016. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Pontosan ezekkel a panaszokkal megyek pszichológushoz, még most lesz az első alkalom, most határoztam el magam, így nem tudok élni.

A különbség csak annyi, hogy én eszek, többet is mint kellene, de nem vészes...

És az önbizalom hiány elég durva.

Majd megírom a tapasztalatomat ha érdekel.

2016. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, erdekelne! Es koszonom a tobbi valaszt is!
2016. júl. 6. 09:18
 9/9 anonim válasza:
Megvolt az első alkalom. Végig zokogtam, azóta is ezen kattog az agyam. mindenről kikérdezett, nem tudom hová vezet ez az egész. Most én is kérdésekkel készülök... Holnap lesz a második alkalom. A terápia így nem szimpi, ill. Nem értem még mit fog kihozni belőlem. De ez az utolsó reményem. Majd rendszeresen igyekszem megírni mi történik.
2016. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!