Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék "kigyógyulni"...

Hogy tudnék "kigyógyulni" ebből a szakításból (vagy a lányból)?

Figyelt kérdés

Volt egy egy éves kapcsolatom ami véget ért 2015 októberében és az a helyzet, hogy nem tettem túl magam rajta. Pontosabban a szakításon igen, mert már nem bánt ami akkor történt. Viszont a lány piszokmód hiányzik. Mindennap rá gondolok és nem merek és nem is akarok írni neki, mert tisztában vagyok vele, hogy vége. Mégis bármit megtennék, hogy vele lehessek vagy csak halljak felőle.

Ő kezdeményezte a szakítást szóval mondhatni csak ő szakított, én azt hiszem azóta se szerettem ki belőle. Ez ennél bonyolultabb, csak próbáltam rövidre fogni.

Szakemberhez emiatt nem akarok járni, az "idő mindent megold" megbukott, a "foglald el magad" nem jött be...mit tehetnék?



2016. aug. 21. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az "Idő mindent megold" miért bukott volna meg?

Nincs leírva sehova,hogy ennyi és ennyi idő után túl kell lenni rajta..... Lehet,hogy az az "idő" neked még +fél év lesz, vagy +egy hét.... nem tudni.

Ismerkedni próbáltál azóta? Ha igen,ha nem, akkor is csináld, mert ha adsz rá magadnak lehetőséget,hogy megszeress egy másik lányt, akkor előfordulhat,hogy hamarabb elfelejted az exed. Lehet,hogy nem, de legalább adtál esélyt magadnak. És addig kell csinálni, amíg nem sikerül.

2016. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szerettél ki belőle? Akit szeretsz, azt el tudod engedni. A ragaszkodás a szeretet nyomában jár, de nem egyenlő vele; az egy piszkos, önző dolog, és csak rólad szól.
2016. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress magadnak új barátnőt!
2016. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam ismerkedni és az a helyzet, hogy ebben az egy évben több lányt ismertem meg, mint előtte. Én sose voltam annak a híve, hogy na most szerzek egy barátnőt. És ezekkel a lányokkal sem tudok komoly kapcsolatot elképzelni.

Ennek ellenére jó ötlet. Azonban olyan szinten eltűnt az önbizalmam, hogy nem megy. Folyton úgy fekszek le, hogy én őt szeretném társamként (persze tudom hogy nem én választok), éppen ezért egyedül fogok élni és meghalni...és ettől nagyon félek. Egyszerűen senkinek érzem magam nélküle és bármit elérek (a legkisebb dolgokat is) a mindennapokban, semminek érzem, mert nem oszthatom meg vele. Ismerkedni is nehezebben tudok, mert azt érzem, hogy máshoz képest én mennyire középszerű és átlagos vagyok, akit nem érdemes megtartani az életében, mint barátot vagy társat.

Tudom, ez nem fórum, ezért kérdeztem, van-e valami netes lélekbúvár oldal/fórum.

Bocs, a hosszú irományért.

2016. aug. 22. 16:58
 5/5 anonim válasza:

Ne aggódj, a nehezén már túl vagy: nem fogsz még egy lányt ilyen nagyon szeretni! Nem kell elfelejtened,csak le kell tudnod zárni magadban a vele eltöltött időt.

Addig nem vagy felkészülve egy újabb kapcsolatra, amíg ezt le nem zárod, fölöslegesen próbálkozol másokkal.

Tipp a megbékéléshez ( lelki sebeid gyógyulásához )- gondolatok:

Ha elhagyott, nem volt boldog és előbb utóbb én sem lettem volna az;

Más elképzelése van, másra vágyik, tehát különbözőek a kis világaink.

Az élet igazságtalan és kemény, most egy ilyen tapasztalattal lettem " gazdagabb ", de nem fog megtörni, " lenyelem a békát " és menni fogok tovább ezen a göröngyös úton, amíg rám nem talál újra a boldogság.

2016. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!