Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Metális Problémák?

Metális Problémák?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben Nagyon de Nagyon elhagyott a szerencsém/önbizalmam. És ehhez hozzá párosul a kicsit túl heves viselkedésem is. Próbálom magam nyugtatni vissza fogni de valamikor nem nagyon sikerül. És általában kijön az egész egy olyan személyre aki nem is tehet erről semmit. Valaki nem tudna egy olyan módszer vagy valamit ami ezen segitene? Meg ezen az önbizalmas témán is.

2016. aug. 21. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Önuralom. ez kell ahhoz, hogy ne bánts olyan embereeket, akiket nem kéne. Mennyi idős vagy? Önbizalmad hiányát mikor érzed?
2016. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Akkor mikor nem sikerül valami több alkalomra sem, de manapság már első próbálkozás után is feladom.
2016. aug. 22. 07:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Így ennyiből ítélve szerintem az lenne a legjobb, ha találnál valamit, amivel levezetnéd a feszültséged. Hirtelen most küzdősport, zene jutnak eszembe.
2016. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A küzdősport Nagyon jó lenne Én szerintem, csak sajnos erre felé ahol Én lakom nincs rá lehetőség.
2016. aug. 23. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!