Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék az anyukámnak a...

Szeretnék az anyukámnak a stresszén segíteni, de nem tudom hogy mit szólna?

Figyelt kérdés

Szóval szegénynek nagyon stresszes munkahelye van, és látszik rajta hogy nehezen bírja. Szóval gondolkoztam, hogy segíthetnél, és kb egy féléve láttam hogy a kannabisz segít ellazulni, meg úgy anblokk a stresszre jó. Csomó dolgot olvastam róla, kb fél évig, meg ismeretterjesztő filmeket néztem, szóval belejöttem a témába. Szóval nem akarom hogy ilyen felírt gyógyszerekkel tömje magát, ha lenne egy természetesebb út. Csak nem tudom hogyan mondjam meg neki, hogy szeretnék rajta segíteni, és hogy próbálja ki. Mert tényleg, 3 órákat alszik, nem eszik semmit kb,haja is elkezdett hullani kicsit, egész nap csörög a telefonja :( Barátaim közül van egy csomó akitől tudnék szerezni, szóval az nem lenne baj, csak ugye illegális, meg mégiscsak egy tudatmódosító.

Segítenétek? Csaj jót szeretnék az anyukámnak :(


2016. aug. 23. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos sokat fog érni. Inkább váltson munkahelyet. A kannabisz csak a tünetet "kezeli".
2016. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy másik munkahelyre lenne szüksége nem kannabiszra, inkább kérdezgess másokat, hátha valaki tudna neki egy normális helyet, ez így nem élet.
2016. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nemrég kapott állást itt. Igazgató lett egy cégnél, nem hinném hogy egy fél év után elakarna menni
2016. aug. 23. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, az tényleg gáz, azt nem fogja akarni otthagyni. Akkor marad az, hogy imádkozol érte, hogy olyan állása legyen ami nem őrli fel az életét és a családi kapcsolatait.
2016. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!