Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen üres a fejem, kezelte...

Teljesen üres a fejem, kezeltek már valakit ilyennel?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta kevés illetve mára teljesen megszűntek a gondolatok a fejemben. Ez okozza a szorongásom, visszahúzódásom és minden problémám. Szinte képtelen vagyok dolgozni, nem tudok feladatokat megoldani, elvégezni, mert nincsenek ötleteim. A beszedett antipszichotikum csak rontja a helyzetem e téren. Szeretném tudni, hogy kezeltek-e valakit közületek hasonló betegséggel, tünetekkel?

#fej #gondolatnélküliség #nincsenek gondolataim
2016. aug. 24. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvass sok könyvet.
2016. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán gyógyszert kéne váltani lehet az tompítja le a gondolkodásod
2016. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld motiválni magad arra, hogy gondolkodj!(segíthet egy jó film, logikai és stratégiai játékok, nyelvtanulás stb.) Vagy új dolgok kipróbálása, egy-egy nagy kihívást jelentő helyzetben az emberi agy hihetetlen dolgokra képes!


A negatív érzések (amik arra összpontosítanak, hogy mit nem tudsz) csak tovább ronatanak a helyzeten. Méginkább szorongani fogsz, méginkább csökken az önbecsülésed ez által. :(


Én antipszichóból olanzapint szedtem, antidepiből citalopramot, mindkettőtől zokni voltam. És persze a nyugtatók, altatók, és bizonyos típusú tudatmódosítószerek is súlyosan rontanak a problémán. Egy jó, pszichoterápiára építő orvos renegeteget segíthet abban, hogy az állapotod javuljon.

2016. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj kezelni: politikus még lehet belőled.
2016. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mimo31 válasza:
Megoldódott??most én szenvedek ettől...
nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!