Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy agorafobiám van?

Lehet hogy agorafobiám van?

Figyelt kérdés

Ha az is még biztosan nagyon korai. Az amit észrevettem magamon az hogy ha elhatarozom hogy megyek valahová, iskola, bolt, busz, még otthon kiver a víz. Minél később indulok el annál rosszabb. Viszont miután elindultam jól leszek.


A családban ez mindenkinek megvan a nagyszülőknek sokkal rosszabb hasmenés még ilyenek és akkor is amikor úton vannak már. És apamnal is lassan kezdenek ilyen tünetek jelentkezni.


Bocsi az ékezet mentességért, mobilrol vagyok.



2016. aug. 26. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 krizsobogi válasza:
A pánikbetegséget nagyon jól lehet manapság kezelni ha erre gyanakszol fordulj orvoshoz mert ha nem foglalkozol vele hamar elhatalmasodik rajtad. Anyukámnak volt ilyen betegsége de orvosi segítséggel már meggyógyult. Neki nagyon durva tünetei voltak. Halálfélelem szédülés ájulás hideg veríték, magas vérnyomás az orvost megvádolta hogy bolondnak nézi és nem veszi komolyan hogy ő tényleg beteg. Szóval szörnyű volt. Egy másik barátnőm aki szintén átesett ezen, neki a sport segített. Ha minden nap egy órát mozogsz jobban leszel.
2016. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!