Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Középsúlyos demens beteg...

Középsúlyos demens beteg hozzátartozói fórumot keresek? Gyakorlati tanácsokra lenne szükségem, de csak régi oldalakat találtam?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Valószinű, hogy valami történt az agyában. Ezt a rohamszerű állapotrosszabbodást én is megtapasztaltam, kétszer is, a harmadik elvitte... Lehet, hogy "felszivódik" és visszatér a régebbi aktivitás, bár valószinűleg ugyanolyan nem lesz már, a szellemi leépülés maradandó lesz. Nálunk az első rosszabbodás után elég jól helyrejött és viszonylag jó fizikai állapotba került újra, a második rosszabbodási roham után már nem jött helyre, az tartós rosszabbodásnak bizonyult. Az első és a második között másfél év telt el, lassú romlással.

Valóban úgy értettem, hogy anyósod is demens...

Nem tudok mást mondani, mindenképp nehéz lesz. Édesanyád nem túl idős, jónéhány évig eltarthat a folyamatos romlás... Ha vannak gyakorlati kérdéseid, ird meg nyugodtan, ha tudok, válaszolok. Inkább privátban, üzenetben.

2016. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Kedves kérdező, mi történt a hirtelen állapotromlás után?
febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!