Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halálvágyam van mit tudnék ez...

Halálvágyam van mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve kezdődött ez az lelkemet taposó érzés és ezért mindig a halálomra gondolok.Már a karomat is elkezdtem vagydosni válltól lefele kis csíkokat egyre többet.Nincsenek barátaim családommal is ritkán beszélek már többször is elmentem elvágott fékekkel biciglizni forgalmas helyre, ezekből többször adódott már balesetem de nem lett nagy következménye és még mindg az az érzés van bennem hogy KUDARC vagyok nem tudok semmit se megcsinálni.Mindig is ki voltam közösítve gyerekkorom óta csak egyedeül és a családommal nevelkedtem,iskolába sokat piszkáltak és úgy érzem ez csak rontott a helyzetemen.Mostmár nem tudom mit tegyek.

2016. aug. 30. 11:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és napok óta alig eszek valamit 180cm vagyok 50g és egyre csak kevesebb vagyok.
2016. aug. 30. 11:14
 2/15 anonim ***** válasza:
Pszichológusra még nem gondoltál soha?
2016. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"elvágott fékekkel biciklizni forgalmas helyre"

-ne csináld, nyomorékká válhatsz, nem lesz ezektől semmi sem jobb. Most tanulsz? vagy dolgozol? Sokan vagyunk itt a Földön "kudarcok", több mint 7 milliárdan. A sikerhajhász, törtető, magát nagyratartó pedig a legkudarcabb.

------------------------

Kőrösi Csoma Sándor: „Ami boldogság van a világon, az mind a másoknak nyújtott szolgálatból ered!”

-------------------------

2016. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Végzős diák vagyok.

De mint mondam emerek hozzám se szolnak mindig egyedül voltam így mi nyujtana nekem boldogságot ? ..

2016. aug. 30. 11:29
 5/15 anonim ***** válasza:

te szólsz emberekhez? segítesz ahol tudsz? Körösi szavát érted?

Goethe:

Edel sei der Mensch,

Hilfreich und gut!

Nemes legyen az ember

segítőkész és jó!


Tulajdonképp mással nem is kell törődni.

2016. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért nem nyitsz az emberek felé?

A gyerekkori kiközösítés oka mi volt?

2016. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hiába nyitok ha utána ugyis leszarnak.

Nem tudom mi lehetett az oka.

2016. aug. 30. 12:29
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm ezt a sok segítséget.

Maradok a vagdosásnál :|

2016. aug. 30. 15:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi nem találhatunk helyetted életcélt számodra... Őszintének, nyíltnak kellene lenned először is a családod irányába... Ők tudnak a vagdosásról? Tudnak arról, hogy mit érzel? Miért nem?

Azt írod, "Hiába nyitok ha utána ugyis leszarnak." Akkor addig kell csinálni, keresni, amíg nem találsz egy olyan embert, aki nem szar le. Mások hosszan tartó barátságai sem csak úgy lehullottak az égből az ölükbe... a kapcsolatokért tenni kell. Ha meg idő közben kiismered a másikat, és úgy veszed észre, hogy nem tesz annyit, amennyit te, akkor lépj tovább, keress mást. De ne fordulj magadba.

Társas lények vagyunk, előbb utóbb rátalálsz arra, aki megért.

Menj el pszichológushoz, talán tud segíteni. Talán többet, mint itt mi, akik nem vagyunk profi emberek.

2016. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem erről nem tud senki mindíg hosszú ujju ing van rajtam és be fáslizom a karomat ha megyek valahova hogy senki se lássa.
2016. aug. 30. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!